EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By didek919
#96973
w zasadzie to jak w temacie, posiadam M201 i nie podoba mi sie plasiki ustnik :( jakies pomysly aby byl taki jak np. w Mildzie M401 ? czyli taki jak w normalnym papierosie analogowym :))
By didek919
#97042
nom tyle sie domyslam.. licze na jakies pomysly typu.. wez ustnik od modelu xxx obetnij tu przyszlifuj tam nawierc dziurke taka i taka tam i tam .... ;p liczen a to ze moze ktos juz takie cos robil i sie podzieli :))
Awatar użytkownika
By scob
#97059
wszystkie modele z okrągłymi ustnikami mają DUŻO mniejszą średnicę niż gniazdo w atomizerze pena.
Wielu już było co chcialo, nikt się nie podzielił na forum relacją z zakończonej sukcesem operacji...
Awatar użytkownika
By roboth
#131697
Ponieważ ja akurat preferuję płaskie ustniki, to używam tych penowych do M401 zakładając je po prostu na wkład od M401. Nie testowałem odwrotnej sytuacji, ale mam wrażenie że odcięcie płaskiej części ustnika penowego i włożenie ustnika od M401 mogłoby stanowić rozwiązanie okrągłych ustników do penów.
By sonyac
#131885
skuwka od penowego wkładu daje się nałożyć na atomizer, jeśli obciąć końcówkę gumowego ustnika tak żeby umieścić go w standardowym położeniu i na to nałożyć odpowiednio skróconą skuwkę to patent powinien działać bez problemowo. tyle że będzie biały . mając chwilę postaram sie przetestować słuszność mojego wyobrażenia.



P.S

albo daj mi tokarkę to wszystkim chętnym zrobie
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.