EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Marlboro_Man
#129332
[Witam i sorrki za nerwy w ostatnim poscie... Mam e-szluga od 3dni i jak na razie z negatywow zauwazylem sucha skore i zaczerwienione oczy (zmeczone jakby). Z pozytywow - wspaniale samopoczucie, komfort, swietny sen, nie widac mi juz zyl na rekach i palenie tego mnie bardzo relaxuje... od czasu zakupu nie spalilem ani jednego analoga, chociaz czasem lekko go brak o poranku ;p Wielka zaleta jest tez to, ze sie on nie gasi po uplywie jakiegos czasu, ale "pale" chyba wiecej, niz zwykle ;) Wlasnie wrocilem z miasta (kilka godz chodzenia i prawie non stop jaranie ;p) - swoja droga lanserski gadzet(czerwony pen).] - to tak nawiasem.

Teraz zastanawiam sie jaki Liquid kupic... z gliceryna, PEGcos tam, czy Gliceryny naturalnej? Chcialem zrobic badania alergiczne lub inne (nie znam sie na tym), ktore potwierdza jaki bedzie dla mnie najlepszy/najbezpieczniejszy. Chcialem sie dowiedziec ile to kosztuje i gdzie konkretnie sie to robi oraz czy jest to w ogole wykonalne/mozliwe?
Obdzwonilem polowe miasta i niczego specjalnego sie nie dowiedzialem... nic juz nie kumam...
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#129403
(...)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 21:02 przez Mareckimt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Px69
#129429
Marlboro_Man pisze:Teraz zastanawiam sie jaki Liquid kupic... z gliceryna, PEGcos tam, czy Gliceryny naturalnej?

EcoPure :D W mildzie EcoPure mi troche zapychał atomizer, polecam zwykłe liquidy na PG i ewentualnie dodawać trochę gliceryny bądż EcoPura, żeby lekko zagęścić liquid.
Awatar użytkownika
By nessie
#129489
Marlboro_Man, nikt Ci nie zrobi testów, musisz na sobie sprawdzić, co najbardziej pasuje. Wysuszona skóra to może być jakaś reakcja na e-p, ale po trzech dniach!? Ze dwa tygodnie e-palenia, organizm zacznie reagować na brak substancji smolistych i ewentualnie możesz mieć jakieś dolegliwości. Chociaż niekoniecznie, ja po 40 latach analogów odczuwałam wyłącznie pozytywy.
Bardziej się więc spodziewaj reakcji na odstawienie analogów. niż na składniki e-p. Potem sobie dobierzesz odpowiedni skład i moc liquidu.
By Marlboro_Man
#129560
Nie no wiem, ze to nie jest dlugo ;p Jutro chyba kupie plyn Milda o jakims ciekawym smaku na pg. Ale czemu mam czerwone oczy? Wy tez tak macie? Zrozumcie moje obawy - to nowosc i troche sie obawiam ;p
Awatar użytkownika
By ChatNoir86
#129562
Jak za długo posiedzę na forum to też mam czerwone oczy... :wink:
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#129565
Marlboro_Man pisze:Nie no wiem, ze to nie jest dlugo ;p Jutro chyba kupie plyn Milda o jakims ciekawym smaku na pg. Ale czemu mam czerwone oczy? Wy tez tak macie? Zrozumcie moje obawy - to nowosc i troche sie obawiam ;p


Dla uspokojenia proponuje obdzwonic te same miejsca gdzie dzwoniles wczesniej i poprosic o wykonanie testow alergicznych na papierosy analogowe, oraz na gumy i inhalatory Nicorette.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.