EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1225097
Długo wyczekiwany Aqua V2 właśnie się objawił :mrgreen:


Średnica 22mm ( wreszcie ), możliwość zastosowania hybrydowego po odkręceniu dolnego pierścienia ( tak jak w wersji V1 ), ale co ważne zmieniono gwint i pasuje pod rurki z gwintem 20x1 :mrgreen: Pojemność 4ml.


Kilka fotek z za kulis, oraz małe filmidło ;)



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek










Awatar użytkownika
By ramti
#1231122
Thaniell skąd dorwałeś zdjęcie gdzie górny kap jest na równo z kominem ;-)? Wszystkie zdjęcia oryginałów w necie są z lekko wystającym kominem.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1231213
Ta fotka była dość dawno wrzucona w temacie o Aqua. Kiedy objawił się produkt finalny, utworzyłem nowy temat, o wersji V2 i stąd ta fotka pojawiła się tutaj. Pomijając, że to render, jest to wersja prototypu, bo tak to miało w zamyśle wyglądać. O ile pamiętam wyłowiłem ją z profilu Footoon na Instagram.
Awatar użytkownika
By cough
#1231451
według ft, wyprodukowany w tej samej fabryce przez tego samego producenta, różnice to brak czerwonego oringa i karty z hologramem.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1232266
Zastanawiam się tylko skąd FT wzięło napis na metalowym pudełku "SUS316 Material 100%", oraz znaczek w lewym górnym rogu. Na oryginalnym opakowaniu nie ma takich rzeczy. Pomijam już fakt, że wczoraj pisali "authentic", a dziś już jest "oem" :mrgreen: Zatem tak jak pisałem w wątku o klonie, nie chce mi się w to wierzyć, że brak kartki z hologramem, czyni ten atomizer tańszym o 115$.
By berto
#1232292
Thaniell pisze:Zastanawiam się tylko skąd FT wzięło napis na metalowym pudełku "SUS316 Material 100%", oraz znaczek w lewym górnym rogu. Na oryginalnym opakowaniu nie ma takich rzeczy. Pomijam już fakt, że wczoraj pisali "authentic", a dziś już jest "oem" :mrgreen: Zatem tak jak pisałem w wątku o klonie, nie chce mi się w to wierzyć, że brak kartki z hologramem, czyni ten atomizer tańszym o 115$.


sufie pisze:In order to avoid legal issues, we have asked the manufacturer to print something different on its packaging box, that is the triangle mark on its top left corner, which the authentic one doesn't have.
By mlodybb
#1232302
myślę że warto rozstrzygnąć w tym wątku cz to orginał czy nie. :D
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1232322
berto pisze:
Thaniell pisze:Zastanawiam się tylko skąd FT wzięło napis na metalowym pudełku "SUS316 Material 100%", oraz znaczek w lewym górnym rogu. Na oryginalnym opakowaniu nie ma takich rzeczy. Pomijam już fakt, że wczoraj pisali "authentic", a dziś już jest "oem" :mrgreen: Zatem tak jak pisałem w wątku o klonie, nie chce mi się w to wierzyć, że brak kartki z hologramem, czyni ten atomizer tańszym o 115$.


sufie pisze:In order to avoid legal issues, we have asked the manufacturer to print something different on its packaging box, that is the triangle mark on its top left corner, which the authentic one doesn't have.


Ale to nie czyni go oryginalnym produktem. A co z ""SUS316 Material 100%"? też sobie kazali napisać, żeby uniknąć problemów prawnych, jak to ładnie napisali? Wynika z tego, że nie jest to sytuacja jak z Elprinz, jak ktoś sugerował, bo jak widać skoro chcą unikać konsekwencji prawnych, to oznacza, że twórca nie maczał w tym palców, a co za tym idzie nikomu nie zlecał zrobienia wersji tańszej. Wychodzi na to, że jest to klon, a jak wykonany, to nie wie nikt. Zniknięcie notki o autentyczności też o czymś świadczy.

Oryginalny produkt można nabyć w sklepach linkowanych, w pierwszym poście.
By berto
#1232347
Ja nie twierdzę że te dodatkowe znaczki i napisy czynią ten produkt oryginalnym. Zacytowałem tylko fragment wypowiedzi pracownika FT. Cały post jest tutaj.

Jedno jest pewne, ktoś kłamie. ;)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1232358
Ciekawe kto ;) W rozumieniu skrótu OEM, może się okazać, że to sprytna zagrywka.
By berto
#1232397
FooToon = FT = FastTech :lol:

geek [Tech Staff] pisze:I don't want to call anyone lying.

Many of the parts of the original Aqua2 are imported from South Korea, but it is assembled and completed in the People's Republic of China. The OEM is made by the same factory in the same way.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1243655
Ma ktoś może to cudo?
By japs
#1260805
Miałem z nim do czynienia - stażysta przyniósł mi do pracy z prośbą o pomoc w nakręceniu grzałek. Niestety dostał pod choinkę - zakupiony przez darczyńcę na FT, co dyskwalifikuje ten produkt w moich oczach. Jak wiadomo klon 1:1 jest identycznym produktem z oryginalnym ( tak to jest dawać technologię żółtym złodziejaszkom :( ). Przyjmując to założenie mogę stwierdzić , że warto na ori wydać te 140 - 150 jurków. Wykonanie na najwyższym poziomie. Jedynie do czego się można przyczepić to odkręcane słupki - to akurat niezbyt dobre rozwiązanie. W praktyce wygląda to tak - jeśli nie dokręcimy ich mocno do bazy , przy dokręcaniu śrubek lekko się przekręcają i rozłazi się mc. Ponadto po mocnym dokręceniu śrubek przy próbie ich ponownego odkręcenia wykręca się cały słupek. Jedyna rada to złapać słupek szczypcami lub kleszczami i dopiero wykręcić śrubkę. To jedyne drobne niedociągnięcia jakie zauważyłem. Poza tym świetny czajnik - smak oddaje przyzwoicie , daje solidną chmurkę. Banalnie łatwy dostęp do setupu. Z czapką do dripowania nie miałem kontaktu.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.