EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1178688
Witam


Dość ciekawy atomizer RBA produkcji Hiszpańskiej. Myura, bo o nim mowa, to parownik sznurkowy, ale z powodzeniem można stosować w nim różnego rodzaju waty, czy siatkę mesh. Konfiguracja tak na prawdę jest uzależniona tylko i wyłącznie od fantazji użytkownika. Smaczku dodaje fakt, że można tutaj zastosować nawet 8 grzałek na raz, więc jest się czym bawić :-P :zakrecony Wykonie jak mawiają Hiszpanie "primera clase", czy jakoś tak :lol: Montaż grzałek bajecznie prosty. Działa bardzo łanie, jak na porządny sprzęt przystało ;)


Poniżej specyfikacja techniczna, oraz filmik w wykonaniu ulubieńca narodu Szkockiego, czyli Todd'a :)


Specyfikacja:

Materiał: SS 304
Waga: 102g
Średnica: 22mm
Wysokość: 59mm
Pojemność: 2ml
Regulowane otwory powietrzne 2x2mm
Regulacja dozowania liquidu
Napełniany od góry
Możliwość zastosowania od jednej do ośmiu grzałek :zakrecony
Osobny nawiew na każdą grzałkę



Znudzę Was jeszcze fotkami :mrgreen:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1178712
Moim zdaniem, wyjątkowo niewygodny atomek, choć lubię dłubać przy grzałkach to tutaj już po zdjęciach i filmikach widzę, że prędzej by mnie szlak trafił :D
Dodatkowo nie rozumiem, czemu airhole są dokładnie pod watą, przecież to będzie ciec.
Dla mnie to idealny przykład RBA którego chciałbym spróbować, no ale te wszystkie niewiadome, jak i ogromna cena od razu skreśla mnie z listy chętnych :)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1178716
Mnie tam nic nie ciekło :mrgreen: A co się tyczy montażu grzałek, to jest proste jak konstrukcja cepa, poważnie :)
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1178730
A masz może fotę setupa jakiego tam miałeś, bo gościu z filmiki gadał, że na tym co zrobił mu ciekło i potem musiał kombinować, więc chciałbym zobaczyć jak poprawny setup wygląda na tym RBA.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.