EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By kret69
#1178301
Witajcie.

Przede wszystkim chciałbym się przywitać na forum. Od dłuższego czasu je obserwuje i naprawdę miło jest czasem poczytać co tutaj piszecie :)
Ale dość spamu.

Pokrótce opisze co się stało z moim Volishem EGO 3. Jest to bateria po przejściach - a to raz jeden kabelek odpadł, a to drugi. Ogólnie rzecz ujmując włożyłem w nią sporo cyny ;) No i dzisiaj urwał mi się kabelek od "plusa". Przylutowałem go i bateria zaczęła wariować. W skrócie - działa na odwrót, tj.: po naciśnięciu przycisku się wyłącza a jak go puszczę to działa. Jedyny powrót by ją uruchomić to zrobienie zwracia pomiędzy dwoma masami. Całość obrazuje poniższy filmik:



Jakieś sugestie co mogę zrobić, by ją do "trzeźwo myślących"?
Pozdrawiam, Kret69. :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1178304
wymienić elektronikę na którąś z "serwisowych"?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1178309
Na przykład tu http://peleon.pl/category.php?id_category=198
I co znaczy prowizorka? Tak Jak (auta) VW i Audi? Drutem?
Awatar użytkownika
By kret69
#1178312
Hmm jakkolwiek :D Na krótko łączenie z pominięciem płytki to raczej słaby pomysł, a nic innego mi do głowy nie przychodzi. Dziwi mnie, że menda normalnie działa i grzeje, a dopiero jak nacisnę przycisk to się wyłącza. Plus ładowarka świeci się jakby normalnie ją ładowała.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1178314
Naprawa domowa jak najbardziej jest możliwa. Wymaga posiadania lutownicy, ewentualnie sąsiada z lutownicą, sąsiadka w sumie też może być.
Awatar użytkownika
By kret69
#1178317
No dobra.

1. Nie jesteś w stanie mi odpowiedziec który układ na płytce drukowanej odpowiada za sterowanie podawania prądu?
2. Jeśli już faktycznie będę chciał wymienić ową płytkę, to ni cholery nie mogę znaleźć takiej z dwoma masami - jest tylko z jedną, co raczej odpada?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1178322
:lol: dlaczego?
Obrazek
Niżej na niebiesko masz poradnik, ściągnij sobie jeśli nie do końca wiesz co i jak.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1178335
gregbard pisze::lol: dlaczego?
Obrazek
Niżej na niebiesko masz poradnik, ściągnij sobie jeśli nie do końca wiesz co i jak.


Wkurza mnie przypinanie wszystkiego do Facebook`a, dlaczego większość mysli, ze standardem jest Windows 95 i MsOffice i wszelakie do tej potrzeby portale. Nie można zamieścić poradnika tam >>> gdzieś...gdzie wszyscy dotrą???? Łaskawie proszę, nauczcie się "kompatybilności" :P
Awatar użytkownika
By kret69
#1178353
Obrazek


Ahhh, orgazm dla oczu... i płuc :)

Przypomniałem sobie, że kolega dał mi kiedyś rozwaloną e-fajkę firmy 'krzak'. Rozebrałem ją a tam piękna płyta. Podmieniłem tulejkę i płytkę, polutowałem wszystko do mojej baterii i viola! <3 Dzięki Wam za pomoc, nie sądziłem że tak szybko ją naprawię :) A już myslałem o kupnie nowej... : D
Awatar użytkownika
By gregbard
#1178363
e_sat pisze:
Wkurza mnie przypinanie wszystkiego do Facebook`a, dlaczego większość mysli, ze standardem jest Windows 95 i MsOffice i wszelakie do tej potrzeby portale. Nie można zamieścić poradnika tam >>> gdzieś...gdzie wszyscy dotrą???? Łaskawie proszę, nauczcie się "kompatybilności" :P

Przykro mi cię rozczarować, nigdy nie miałem konta na fuckbuku, naszej klasie i podobnych, wybacz.

kret69 *GOOD*
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.