EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By pol
#864706
Smoktech Smooth

Smoktech Smooth Mod, new e cig mechanical mod for 2013, designed by Smoktech, is a newest design of full mechanical mech mod.
Put a rechargeable 18350 battery into the tube, and push the switch, connect it to an atomizer, then a perfect combination comes to you and brings you an unprecedented enjoyment of vaporing. With a 510 threading, it has a wide atomizer compatibility with 510 cartomizer such as 510 DCT, RSST, RDA, vivi nova, pro-tank, aro tank, mini protank, evod bcc, mt3 clearomizer, nimbus atomizer, etc.

Switch and connector: Magnetic switch and connector, no worry to wear it out
Threading: 510 threading
Material: stainless steel
Battery Compatibility: 18350 battery, and 18650 battery
Cartomizer Compatibility: 510 DCT, RSST, RDA, vivi nova, pro-tank, MT3, mini protank, mini vivi nova, evod bcc, etc.




FOB Price: US $ 19.8 - 26.8 / Piece
Podana cena przy zakupie minimum 50 sztuk.
Awatar użytkownika
By neostradamus
#865477
Wyglądałby bardzo ciekawie gdyby nie top cap, który sprawia, że całość do złudzenia przypomina dildo. Nakręcić jeszcze na to oryginalnego ProTanka i krzywe spojrzenia na ulicy murowane.
Awatar użytkownika
By przemo73
#887706
W e-dymie już jest "na półce". U nich wersja dla batki 18650. Ten górny cap wygląda faktycznie trochę nie wyjściowo. Żeby był chociaż taki jak w eVicu. Mimo to podoba mi się, bo lubię minimalistyczne rozwiązania. Jeśli będzie wielkości ewacka to go zakupię. W komplecie z Unitankiem.
Jak już ktoś będzie miał niech się chwali.
Awatar użytkownika
By Krasny
#888644
Ktoś wie jaka jest średnica cap u góry?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#888763
Średnica moda to 22mm. U góry cap ma 17mm, długość moda, to 115mm. Niebawem recka, bo dopiero dziś dostałem.
Awatar użytkownika
By Krasny
#888920
Thaniell pisze:Średnica moda to 22mm. U góry cap ma 17mm, długość moda, to 115mm. Niebawem recka, bo dopiero dziś dostałem.


Zawsze muszą coś spaprać, cap mógłby być prosty no i ta długość...
Thaniell jeśli masz pod ręką Naturala sprawdź czy idzie zamienić głowicę.
Awatar użytkownika
By przemo73
#889185
Thaniell pisze:Średnica moda to 22mm. U góry cap ma 17mm, długość moda, to 115mm. Niebawem recka, bo dopiero dziś dostałem.


17mm cap'a to wysokość czy średnica? Jeśli średnica to trochę mało. Większość baniaczków ma średnicę zbliżoną do 19mm.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#889187
No jak wysokość ;) Głowica, tuż przy tulei ma 22mm i zwęża się do średnicy, która przy parowniku ma, no powiedzmy ~18mm. Wysokość samej głowicy po skręceniu, z tubą, czyli tego co wystaje ponad tuleje, to 10mm.
Awatar użytkownika
By przemo73
#889204
Dzięki za doprecyzowanie. Wygląda na to, że spieprzyli górny cap. Jakby koś miał foty z dokręconym Unitankiem lub Protankiem 2 ewentualnie Vapeonly 3,5ml będę wdzięczny i hojny w plusiki. ;)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#889216
Może nie spieprzyli, tylko niefortunnie dobrali średnice :D Jakby głowica była typu "flat top", no to byłby miód. Głowica od Mankosa 22mm, jest prawie idealna :mrgreen:
Awatar użytkownika
By przemo73
#889421
A jednak! Dzięki za foty. Obawiałem się tego. Masz rację, źle dobrali średnicę. Nie za ciekawie to wygląda. Można ją jakoś wymienić/zastąpić?
Awatar użytkownika
By nok
#889451
przemo73 pisze:A jednak! Dzięki za foty. Obawiałem się tego. Masz rację, źle dobrali średnicę. Nie za ciekawie to wygląda. Można ją jakoś wymienić/zastąpić?

noman1 wstawił wyżej zdjęcie.
widać, że pasuje głowica od naturala który ma 22 mm średnicy, czyli jak widać na zdjęciu pasuje RSST, AGA-T i wszystkie inne parowniki o tej średnicy
Awatar użytkownika
By przemo73
#889523
Tak, to widzę, ale mi chodzi o parowniki o średnicy około 19mm. Czyli wszelkie protanki, unitanki, vapeonly.
Awatar użytkownika
By nok
#889537
IMO lepiej węższy parownik na szerszym zasilaniu niż szerszy parownik na węższym zasilaniu
Awatar użytkownika
By noman1
#889599
Unitank czy Protank, są szersze ok 1mm, czyli 0,5mm z kazdej strony, IMO na żywo prawie nie widać różnicy, ale jak komu pasuje :)
By Hoffi
#895736
Mam i sobie chwalę, jeśli chodzi o wielkość w stosunku do Evica, to Smooth jest ciut niższy od Evica razem z głowica.
Awatar użytkownika
By Shadow
#895934
Bebechy generalnie takie same jak w MAGNETO, zmienili tylko formę przycisku (magneto ma na zewnątrz blokadę). W sumie chyba z korzyścią ta zmiana, bo jest dłuższa "prowadnica", w magneto czasami potrafi się delikatnie przycinać. Trochę Cię Thaniell rozczaruję i może kilku innych też, ale sprężyna jest tylko "mosiądzowana" (pokryta mosiądzem), bo magnes ją pięknie chwyta w przeciwieństwie do tego pierścienia kontrującego ;) Co do izolatora, tego w tubie, to w moim magneto się pięknie wykręca więc jest ewentualnie opcja jakiejś ingerencji (chyba że w smooth jest już na stałe). Szkoda, że pin + zrobili już ze stali, w magneto v2 jest mosiężny (albo nawet i miedziany, nie jestem materiałoznawcą ale jak na moje oko trochę to za miękkie na mosiądz... no chyba, że *ujowej jakości jest :P)

Dzięki za rackę, jak zwykle na konkretnym poziomie. Byłem ciekaw co pozmieniali żółci bracia ze smok'a - jak widać niewiele :P
Awatar użytkownika
By przemo73
#895992
Coraz bardziej mi się podoba ten mod. Po obejrzeniu filmu stwierdzam, że da radę dorobić górny cap na podstawie oryginalnego. Zwiększę "tylko" średnicę góry. Lubię prostotę...
Awatar użytkownika
By przemo73
#940742
Mam już tego moda w komplecie z Unitankiem. Różnica w średnicach jest faktycznie minimalna. Do zaakceptowania. Generalnie cały mod super. Na dodatek kupiony w promocji e-dyma, więc już całkowite szczęście. Mam jednak inny problem. Po dokręceniu Unitanka zatkane są kanały powietrzne. Mieliście taki problem?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
Awatar użytkownika
By przemo73
#949621
Problem z Unitankiem rozwiązany. Wystarczyło "popuścić" pin+.
Szukam teraz górnego capa 22mm. Chodzi o to żeby pasował do niego Smok RSST Genesis, taki jak na fotach w tym wątku.
Można gdzieś kupić oddzielnie? Może toś zrobi, albo ma rysunek. Tokarza znajdę...
Awatar użytkownika
By przemo73
#949997
Dziękuję. Przeraża mnie jednak cena. Za całego Smootha dałem 79 zeta w edymowej promocji. A tu za samą głowicę z przesyłką drugie tyle.
Muszę poszukać u nas. Przy okazji, jakby ktoś miał taką głowicę w dobrej cenie proszę o kontakt.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
Awatar użytkownika
By przemo73
#1140359
Widzę, że najwięcej się udzielam w tym temacie ;)
Czy ktoś posiada wiedzę, jaki jest gwint na głowicy tego moda? Skoro nie mam innej głowicy na zamianę o średnicy to może zastosować konektor jaki jest do Nemesis. Niestety wkręca się tylko do połowy i pewnie trzeba by zastosować jakiś izolator.
Jakieś pomysły?
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.