EPF
Awatar użytkownika
By Vochu
#929260
Po licznych perypetiach związanych z prod prototypu chciałbym poinformować, iż wkrótce (w ciągu ok. 1 tyg) dostępne będą tulejki przedłużające do atomizera Ithaka oraz jego klonów.
Tulejki wykonane będą ze stali nierdzewnej typu AISI304. Dostępne będą w 2-ch różnych długościach – 17 mm oraz 9 mm (nie licząc górnego gwintu - z gwintem odpowiednio 22 i 14 mm).
Powierzchnia zewnętrzna będzie polerowana (na życzenie będą mogły być zmatowione włókniną ścierną). Zewnętrzna średnica tulejek to dokładnie 23mm (+/- 0,03mm).
Tulejki będą pasowały do wszystkich klonów Ithaki ale również do atomizerów typu Nautilus czy Terminator.

Do każdej tulejki będą dodawane 2 gumowe o-ringi uszczelniające (20 x 1)!

Uwaga tulejki nie będą pasować do klonów Odysa z Tobeco!.

Cena tulejki o długości 9 mm to 25 PLN - tulejki dłuższej (17mm) to 30 PLN.

Cena kompletu (dwie tulejki o dwóch różnych długościach 17 i 9 mm) to 50 PLN plus oczywiście koszt przesyłki (w przypadku przesyłki na terenie kraju przesyłka listem poleconym priorytetowym 7,5 PLN – to już niestety wymiar B).

Przesyłki zagraniczne to koszt 15PLN.

A teraz zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Powyżej widoczna dłuższa tuleja (17mm) z „matowym” wykończeniem.
Awatar użytkownika
By bezi2
#930106
Witam mam Magoo od Smoka jesli ta tulejka bedzie pasować i umożliwi
założenie Twojego upgredu to proszę o miejsce na liście

Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka
Awatar użytkownika
By Vochu
#930260
Tulejki będą pasować do wszystkich klonów Ithaki tzw 1:1. Będą również pasować do atomizera Magoo (wprawdzie Magoo nie jest klonem 1:1 Ithaki, poza tym posiada średnicę 23,1mm nie tak jak inne klony 23 mm - ma natomiast niemal identyczne gwinty).
Jeśli chodzi o upgrade to oczywiście będzie można go używać niezależnie od tego którą tulejkę zastosujemy (w przypadku krótszej tulejki pojemność zestawu będzie wynosić ok 3-3,5 ml).
Niestety w tej chwili nie planuję produkcji tulejek do odysa z Tobeco.
Wieczorem lub jutro postaram się o jakieś zdjęcia tulejek z Herculesem i Magoo
Awatar użytkownika
By Innocuous
#935495
Arrgh!! I wondered what had happened to this new venture!

I just ordered Large Steel Tank for Terminators, which is supposed to be a direct replacement for the clear plus SS sections of a Terminator-C/Nautilus v2. (Was rewicking my RH Ithafun, and the plastic simply died - threaded in place. One drop too many at work! A COV clear was on hand and is tiding me over until next week ;-) [img width="120" height="160"]http://imgur.com/OFB7hlQ[/img]

Vapor-Freak.de lists the Large Steel Tank as 40mm High by 23mm Diameter; the Clear is 22.8mm high as is the Steel Tank.

Too bad the bottom section, (the female/female ring), now becomes junk.

Am I correct in guessing the translator was trying to say: that these will be Machined/Matte/Satin OR Polished, and either 17mm or 22mm high?
Awatar użytkownika
By bezi2
#937621
Vochu pisze:Tulejki będą pasować do wszystkich klonów Ithaki tzw 1:1. Będą również pasować do atomizera Magoo (wprawdzie Magoo nie jest klonem 1:1 Ithaki, poza tym posiada średnicę 23,1mm nie tak jak inne klony 23 mm - ma natomiast niemal identyczne gwinty).
Jeśli chodzi o upgrade to oczywiście będzie można go używać niezależnie od tego którą tulejkę zastosujemy (w przypadku krótszej tulejki pojemność zestawu będzie wynosić ok 3-3,5 ml).
Niestety w tej chwili nie planuję produkcji tulejek do odysa z Tobeco.
Wieczorem lub jutro postaram się o jakieś zdjęcia tulejek z Herculesem i Magoo


W takim razie poproszę tę kótką i dane do przelewu.

P.s. czy upgred nadal produkowany -można zamówić ?

Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka
By 9452130
#942779
A dało by radę tulejkę do magoo która by umożliwiła pozbycie się plastikowego baniaka ? Chętnie bym wzią.
Awatar użytkownika
By bezi2
#942915
Przepraszam ale na PW nic nie dostałem więc ponawiam prośbę o dane do przelewu - krótka tulejka :) pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Cezar
#943195
9452130 pisze:A dało by radę tulejkę do magoo która by umożliwiła pozbycie się plastikowego baniaka ?

Mam to samo :)
Po zdjęciu tego wąskiego pierścienia z bazy będzie Ci pasowała tulejka.
Producent mi już to naświetlił :)
pozdrawiam

edit, cytując :
możesz przecież wkręcić tą dłuższą metalową tulejkę bezpośrednio na bazę zamiast dwóch modułów (metalowego -tego niżej i plastikowego) w Magoo. Atomizer będzie miał długość wiekszą jedynie o jakiś 1mm od orginału.

:)
By 9452130
#943636
Czyli tulejka wejdzie zamiast tych 2 części które zaznaczyłem na rysunku?

Obrazek

Jeśli tak to niedługo będę chętny bo będzie wtedy dużo ładniejszy, no i wytrzymalszy ;)
By 9452130
#943843
Ok dzięki ;) Niedługo będę musiał nabyć. Chwilowo musi się mój portfel pozbierać po tygodniu zakupów. 800 Poszło parę dni na epapierosy i akcesoria. Zaczyna się zbieractwo :D Połowa jeszcze z pudełek nie wyskoczyła a tu już tyle nowości się pojawia ;/
Awatar użytkownika
By Faja
#944401
Można zamówić jeszcze dłuższą tulejkę do Magoo?
Awatar użytkownika
By bezi2
#946212
Czy Wy też nic nie dostaliście na PW czy Kolega Vochu tylko mnie nie lubi :)

Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka
Awatar użytkownika
By Faja
#946218
bezi2 pisze:Czy Wy też nic nie dostaliście na PW czy Kolega Vochu tylko mnie nie lubi :)

Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka

Na razie cisza ale są święta trza poczekać.:-(


Po zdrówka Faja. (Wiesiek)
Awatar użytkownika
By Vochu
#949202
Od wczoraj dostępne są dłuższe tulejki przedłużające do baniaków atomizerów Typu Ithaka.
W ciągu 4-ch -5 ciu dni po nowym roku dostępne będą równie krótsze.
Osoby zainteresowane zakupem zapraszam na moje PW.
Poniżej zdjęcia zamontowanej dłuższej tulejki w atomizerze Magoo od Ismoka

Tak wygląda tulejka użyta do zastąpienia tubki z tworzywa sztucznego w atomizerze Magoo:
(tak jak napisał wyżej @Cezar montuje się ją na miejscu tych dwóch modułów oryginalnego atomizera):


Obrazek


A tak wygląda atomizer Magoo z zainstalowym Upgrade przedłużony o tulejkę


Obrazek


Przy okazji chciałbym wszystkim złożyć serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego w nowym nadchodzącym roku 2014!!
Awatar użytkownika
By szpenio
#963773
...coś tu cicho w temacie.
Ja też też dostałem i mogę się pochwalić ;)
Tulejki na parowniku Ithaka od Tobeco z zamontowanym upgrade'.
Jak widać poniżej, wszystko pięknie spasowane.

Dzięki Wojtek. Całość to naprawdę kawał dobrej roboty :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Vochu
#973055
The price for the set (two different length metal tubes with o-rings) is 50 PLN additionally there is 15 PLN for all over the world (trackable) priority shipment
It gives 65 PLN which is approx. 16 Euro for the set including shipping costs :wink:
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.