EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By Scirocco
#1132635
Może nie najnowsze już zasilanie, ale myślę że warte uwagi ! Mikro box mechaniczny na aku 18350 i atomizery o średnicy do 16mm.






Fajny mikrus który świetnie prezentuje się z małym kajtkiem. Niestety, ciężko go dostać. Co o nim sądzicie ?
Awatar użytkownika
By Dosti
#1132642
Potrzebuje takiego microsticka na sterydach(18650 +parowniki do 23 mm) ktoś coś ? :D



A w temacie, bardzo mi sie podoba idea tego moda , jednak nie wydaje mi sie by on byl praktyczny. W jednej kieszeni microstick , a w drugiej 3 akumulatory i butla z lq ;<
Awatar użytkownika
By saradonin
#1132649
18650 niestety nie ma ;P za to jest przedłużka na 18500.
On nie miał być pojemny, miał być malutki i kieszonkowy z Mini Gen'em od MiniEcig lub np. Spheroidem
Awatar użytkownika
By Dosti
#1132655
Kurcze szkoda , a nie zapłace 200$ za coś co mnie nie ustawia . A jak wyglądają spadki w tym microsticku ?
By hensik
#1132661
Fajna sprawa ;) w kieszeni butli z lq nie trzeba, cobra mini np mieści koło 2ml lq, na wyjście starczy. Ale to aku.. 18500 byłoby optymalne ale wtedy parownik może będzie za mały... Co do strat to chyba się postarali skoro jest tyle miejsca. Masa po obudowie, plus na grubym kablu i heja - taką mam nadzieję..
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.