EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By user
#642784
Thaniell pisze:Mnie to wygląda na Paps'a, z napisem GUS :mrgreen:

A moze na opak?
W sumie, to przeciez to samo, tylko w GUSie fajniejsze dyskretne grawery.
Wlasnie ilosc nadruku odrzuca mnie od PAPSa ;)


reed - TapataiPhonicznie
By tt81
#654018
Poprawa jest, ale nieznaczna. Taki pin możesz zrobić samemu z pręta gwintowanego M5 (albo śrubki z takim gwintem). Do tego brzeszczot do cięcia metalu, pilnik, trochę cierpliwości i gotowe :wink:
Jedna rada - jak nie chcecie, żeby wgniótł się wam spód aku, to pin trzeba doszlifować tak, żeby nie wystawał poza nakrętkę kontrującą (mi o tym nikt nie powiedział :( )
Awatar użytkownika
By Wałek
#688762
Powiedzcie mi co lepiej AW IMR czy czarne do GUSa? Bo planuje lepsze baterie kupic a nie wiem jakie.

-- [scalono] 07 mar 2013, 21:21 --

Powiedzcie mi co lepiej AW IMR czy czarne do GUSa? Bo planuje lepsze baterie kupic a nie wiem jakie.
Awatar użytkownika
By robertk75
#688763
AW IMR
Awatar użytkownika
By daras25
#688781
Wałek pisze:Powiedzcie mi co lepiej AW IMR czy czarne do GUSa? Bo planuje lepsze baterie kupic a nie wiem jakie.

To zależy też od parowników jakich używasz - mesh i sznurek poniżej 1,5 Ohm - IMR .
Powyżej 1,5 Ohm - dobre będą AW Protected .
By user
#689079
Tylko po co brac czarne, skoro czerwone sa w tym przypafku uniwersalne?
No i nie ograniczaja go, w razie zmiany preferencji parownikowych?


reed - TapataiPhonicznie
Awatar użytkownika
By rafulec
#716410
Zakupiłem Gusa parę dni temu,moją przygodę z mechanikami dopiero zacząłem niedawno więc moje doświadczenie jest bardzo skromne i mam problem.
Zasilanie bardzo fajne,teleskop jak dla mnie uniwersalne ale co z tego jak wapowanie irytujące.Gus co chwile gubi napięcie,podaje je bardzo nie równo,guzik chodzi jak chce a nie jak ja chcę.Przyczyny dopatruje właśnie w tym przycisku,poprzedni właściciel coś usiłował w nim modernizować,raczej nieudolnie,cycek który ma się stykać z pinem plus aku jest dziwnie spiłowany(jakoś zapomniał o tym poinformować) a zabezpieczenie które by mi pozwoliło na rozebranie guzika ma a własciwie nie ma tych oczek i nie potrafię go zdjąć.
Działanie moda porównuje do Q gdzie może przycisk też nie jest jego mocną stroną ale jeśli porównać działanie to dwa nieba lepiej.
Nie mam narzędzi by sobie z tym poradzić,nie mam też umiejętności więc pytanie i prośba czy ktoś z doświadczonych waperow może mi pomóc,ja wyślę gusa a ktoś go przetestuje,może cos poprawi,może coś wymieni albo przynajmniej stwierdzi że wszystko ok a ja jestem problemem.
oczywiście wszystkie koszty pokrywam
Chodzi mi o kogoś kto ma takie umiejętności i możliwości bo też dla samych testów to raczej nie chce go wysyłać.
Proszę o pomoc

-- [scalono] 01 kwi 2013, 15:15 --

No i jednak to ja jestem problemem a nie Gus ,dwie podpowiedzi na pw. od kolegi Morfeusz i temat rozwiązany.Ściereczka,drobny papier wodny,odrobina chęci i wszystko działa.
a i ten spiłowany "cycek" to taki ma być jak i to zabezpieczenie bez oczek też a przynajmniej tak wnioskuję po otrzymanych fotkach.
Jeszcze raz dziękuje koledze Morfeusz jak i kol.sprzedającemu za super modzika(mężczyzna zmienny jest)
Awatar użytkownika
By morfeusz
#716544
I to najważniejsze, abyś był zadowolony... Wszelkie nieścisłości zostały rozwiązane, poprawiłeś samemu to co dla Ciebie ważne i teraz nie pozostaje Ci nic innego jak cieszyć się z GUS Teleskopa na całego...

Miłego wapowania...
By mikers
#716553
rafulec pisze:

No i jednak to ja jestem problemem a nie Gus ,dwie podpowiedzi na pw. od kolegi Morfeusz i temat rozwiązany.Ściereczka,drobny papier wodny,odrobina chęci i wszystko działa.


Jak już rozwiązałeś swój problem to napisz jak dla potomności żeby za chwilkę nie było podobnych wypowiedzi.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#716569
A co tu opisywać, ot po prostu wyczyszczony przycisk z zadziorów, ogólnego brudu, trochę przetarty papierem i tyle... W razie jak ktoś będzie potrzebował pomocy zapraszam na PW...
Awatar użytkownika
By rafulec
#716590
mikers pisze:
rafulec pisze:

No i jednak to ja jestem problemem a nie Gus ,dwie podpowiedzi na pw. od kolegi Morfeusz i temat rozwiązany.Ściereczka,drobny papier wodny,odrobina chęci i wszystko działa.


Jak już rozwiązałeś swój problem to napisz jak dla potomności żeby za chwilkę nie było podobnych wypowiedzi.

Nie bardzo jest o czym pisać no ale:
Pin plus w guziku miał drobniutkie zadziory powstałe chyba na skutek rozbierania w celu czyszczenia,wyczysciłem papierem wodnym na połysk cały ten pin choć na oko wyglądał całkiem dobrze,poprawiłem szmatką i niebo a ziemia,nie smarowałem niczym bo nic nie posiadam.
Teraz chodzi bardzo płynnie , powtarzalnie i problem z podawaniem napięcia też się skonczył :D
Uczę się cały czas się uczę *BICZ*
Awatar użytkownika
By jsakic19
#775276
GUS stary ale jary, nabyłem na bazarku w cenie trochę wyższej niż nowy The Natural. To mój pierwszy mod mechaniczny nie chiński, który pozwoli mi po pół roku wrócić do mesha. No cóż spadki napięcia wahają się od 0,2 do 0,45 V, jednak trzeba powrócić na dobrą "ścieżkę". Będzie trzeba pomyśleć nad patentową wymianą pina. Na razie pracuję z AGA-T+ (wcześniej męczyłem na AGA V1 ze źle nawierconym airholem). Jest lepiej niż myślałem :D. Jestem zadowolony :D, a później GBB.

18650:

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
By kaczku7
#775409
Z Agą spisuje się bardzo dobrze, ja przesmarowałem łączenia pastą stykową. Ale spadków nie mierzyłem.
Ale faktem jest że jakością wykonania przewyższa chińczyków.
Awatar użytkownika
By pocztakg
#775980
Panowie jedno pytanie ....
Jak radzicie sobie z KIckiem by Evolve oraz gusem , przez gwintowane wnetrze rury gusa niestety bardzo czesto sprezynka KIcka traci konrakt ...
Wiem mozna ja deelikatnie rozciagnac ...ale wiadomo jak to sie skonczy ....
Moze jakas rada ?????
Pzdrw KRzys
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1132489
GUS Lord in da house :mrgreen:


Dzięki nieuprzejmości jednego obywatela mam przyjemność pobawić się tym modem. Dlaczego nie przyjemność? to proste. Podesłał do mnie, żebym sobie pooglądał, poużywał, a potem mi każe oddać :cry: :lol:

Modzik bardzo fajny i bardzo ładnie wykonany. A co ważne nie mamy tutaj żadnych sprężyn w pinie "+". Używa się miło i przyjemnie.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Porównanie wielkości pod akumulator 18350

Obrazek

Obrazek


Dzięki Robert :beer:
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.