EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By Scirocco
#1130613
Najnowsza odsłona Stingray'a tym razem połączenie miedzi z metalem. Jak dla mnie obłędny stylistycznie i świetnie wykonany mod.

Obrazek
Awatar użytkownika
By Scirocco
#1130629
@ZjadaczGłów jak go rozbudujesz do 18650 jest już o wiele lepiej, jednak faktycznie na rurce podstawowej trochę tak jest jak piszesz. Mnie bardzo podoba się pomysł frezowania w stali i prześwitującej miedzi, świetnie to wygląda, plus ten grawer Stingray, coś pięknego.
Awatar użytkownika
By ramti
#1130637
Ciekawe jak bedzie lezal w dloni i czy bedzie mial ostre krawedzie... No lecz ogolnie fajnie wyglada i fajne polaczenie kolorow.
Awatar użytkownika
By Scirocco
#1130917
Faktycznie cena bardzo wysoka, jeszcze przy zamówieniu z USA na taką kwotę można spodziewać się dodatkowych kosztów, także chyba lepiej szukać w europejskich sklepach. Z drugiej strony coś mi się nie wydaje żeby to zasilanie jakoś dramatycznie straciło na wartości przy odsprzedaży, wręcz na odwrót :)
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1130976
Thaniell pisze:Gdzie kupowałeś, jeśli można :)

Nie będę oszukiwał kupiłem klona :lol: . Na zdjęciach wygląda fajnie zobaczymy real. :twisted:




Bardzo mi przykro ale ostrzegałem
D25
Awatar użytkownika
By Scirocco
#1130980
vonkniprode pisze:Myślę, że za jakieś 2 tygodnie będę, mógł coś o nim powiedzieć. :wink:


vonkniprode pisze:
Thaniell pisze:Gdzie kupowałeś, jeśli można :)

Nie będę oszukiwał kupiłem klona :lol: . Na zdjęciach wygląda fajnie zobaczymy real. :twisted:


:bry To nie temat o klonach... Tak na marginesie ocenianie zasilania na podstawie klona jest niedorzeczne, ale przynajmniej się rozgrzeszyłeś :lol: Nie mieszajmy klonów z pierwowzorami bo to się mija z celem a w temacie powstaje śmietnik.
Awatar użytkownika
By Scirocco
#1131706
@donjohn no nie zgodzę się z tobą, bo 200 euro to już jest sporo jak za zasilanie to jest ponad 800 zeta za taką kasę to mogę mieć AR moda pokrytego w całości 24 karatowym złotem. Normalna cena to raczej ponad 100 euro,- tak dla przykładu z rodzimego rynku Pub-22 Carbon coś ponad 400zeta, Worker - ponad 400zł, ostatnio Enigma 500 zeta ...
Awatar użytkownika
By donjohn
#1131707
Scirocco pisze:@donjohn no nie zgodzę się z tobą, bo 200 euro to już jest sporo jak za zasilanie to jest ponad 800 zeta za taką kasę to mogę mieć AR moda pokrytego w całości 24 karatowym złotem. Normalna cena to raczej ponad 100 euro,- tak dla przykładu z rodzimego rynku Pub-22 Carbon coś ponad 400zeta, Worker - ponad 400zł, ostatnio Enigma 500 zeta ...

Znam polskie ceny za mody i jak wiadomo niektóre są niższe niż na zachodzie , a niektóre droższe
Nadal uważam cene ok 200ojro za normalną , standardową :drinkb
Enigma mnie wyszła ok 800 zeta więc ....... :wink:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.