EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By musaszi
#1120162
Witam.
Chcialbym podpowiedzieć jak można wykonać sobie kolorowy baniak do Kangertech AeroTank Mega.
W zestawie jest szklany przeźroczysty i metalowy baniak. Jak się potłucze szklany (na razie nowych nie ma w sprzedaży) a metalowy nie daje nam podglądu ile zostało liquidu, lub jak chcielibyśmy mieć innego koloru baniaczek to możemy sobie taki zrobić niewielkimi kosztami.
Potrzebować do tego będziemy tylko tubkę (pełen wymiar) do kayfuna i kawałek papieru ściernego #80 i #240. Tubki można kupić zaledwie po parę złoty (można też kupić komplet 5 szt. z FT ). Z resztą tubka nie musi być nowa może być używana a nawet może mieć uszkodzony gwint, nam potrzebna jest tylko cała środkowa część baniaka.
Teraz jak to zrobić bardzo prosto ścieramy na papierze ściernym #80 baniaczek z góry i dołu do wysokości 22 mm, potem wygładzamy krawędzie papierem #240. Skręcamy całość (parownik) ze zrobionym baniakiem, zalewamy i cieszymy sie nowym wyglądem AeroTanka.

Przygotowany baniaczek od kayfuna
Obrazek Obrazek

Baniaczek po przycięciu/szlifowaniu wysokość 22mm
Obrazek Obrazek

I widok na zasilaniu
Obrazek
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.