EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Misho
#1127744
Pamiętajcie że wartości są tylko poglądowe, w razie zakupu należy upewnić się czy atomizer na pewno ma taką średnicę na jaką polujecie.

14mm:
Eleaf CT
Kayfun Mini V2.1 Clone By IVOGO

14,2mm:
SM20 RDA
YK1 RDA

14,3mm:
Smok RDA Mini
Smok RDA Mini INOX

14,5mm:
IGO-F
Vision Victory BCC SOLO

15mm:
Taifun GS

15,5mm:
BT801-2
BT801-3

16mm:
Aga-s
GP Spheroid
Hellfire Mini
IGO-S
Temon

17mm:
Euforia Ehpro
Invictus-IV
Penelope
Phoenix v5 RBA
Sigelei 8 RDA

17,5mm:
Smok SCAR RDA

18mm:
Clearomizer SuperBomb
KangerTech ProTank
Smok RDA

18,6mm:
KangerTech ProTank 2
KangerTech ProTank 3
Vhit Rise Seego

19mm:
Atomic EHPRO
Clearomizer X-Jet ViVi Nova
Davide BDC Glassomizer
Genesis Cobra style v2
Hound RDA
Peakomizer SR036 ANYVAPE
Sigelei S5
X6 V2 Atomizer

19,7mm:
Smok Drunker
Smok Terminator V1

20mm:
Aga-A1 EHPRO
BT805 SS (klon)
Gamma HCIGAR
GbB
Helios EHPRO
Nimbus
Igo-t Tytan RDA
V5 RDA
Yocan EXgo II

21mm:
AGF TANK
Aqua RBA (klon) HCIGAR
I-Atty Genesis Style
Steam Turbine Clone
U-Coil STB V2.1

21,8mm:
Patriot Foggy RDA
Patriot Style RDA

22mm:
AeroTank MEGA
Aga-T3
AGA-TD
BT806 SS
Fatty v3 HCIGAR
Fogger V2
GbB22
IGO-W2
IGO-W3
JMG22
Kayfun 3.1 RH
Kayfun lite plus klon T
Kayfun plus EHPRO (klon)
Kraken
Nautilus Airflow System
Omega (klon)
Origen
Prometheus Clone
Pulse-g
Raijin Style RDA
RSBT Hybrid Smoktech
RSBT Hybrid Smoktech
Sensis by Senio
SMOK Caterpillar
SmokTech RSST Genesis
STILLARE Tobeco
STORM-A RDA
Zenith v2 22mm
Tobh EHPRO
Quasar

23mm:
Aspire Nautilus 5ml
Brass monkey atty
ECA Joyetech
Flash e-Vapor V2
Helio Gold Plated RDA
Ithaka RDA (klon)
Taifun GT
Taifun GT (klon)
Sigelei S4.0

28,5mm:
Cerberus RDA clone by Tobeco
Stillare Storm
Zenith v2 28,5mm

29mm:
Big Kayfun V3.1 ES

30mm:
The Russian B.I.G.
TNT
Tobh Atty 30mm
Ostatnio zmieniony 08 lip 2014, 23:58 przez Misho, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1127775
Jak możesz, to dopisz jeszcze średnicę drippera Omega (klon) - 22 mm.
Awatar użytkownika
By Haze
#1127780
No to się chłopie trochę naklikałeś żeby to wszystko wyszukać :mrgreen: Ale pomysł przedni - gratulacje :beer: Sporo ludzi szuka parowników pod daną średnicę zasilania.
Oczywiście sporo brakuje, tak że, jak pisał dorjak, kontynuuj. Najlepiej zwracając uwagę również na te bardziej renomowane produkty, typu GbB, JMG, GkmF, Senisis, Spheroid, itd.
Awatar użytkownika
By Misho
#1127783
2,3 sklepy i spisanie poprostu wszystkich atomków ;p pewnie że lista nie jest jeszcze zamknięta, ale w godzine nie da się spisać całego materiału ;p Postaram się doszukać głównie tych atomków których jest mało w określonych średnicach
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1127787
23mm:
Taifun GT oryginał i klon

Do dodania :)
Awatar użytkownika
By Haze
#1127788
I najlepiej w ramach danej średnicy układaj je alfabetycznie - w tej chwili nie jest to jeszcze duży wysiłek żeby je posortować, a będzie o wiele łatwiej wyszukiwać.
Awatar użytkownika
By Misho
#1127798
Nie spodziewałem się że temat aż tak bardzo się przyjmie, spodziewałem się raczej czegoś typu "było już tysiąc razy". A skoro jest jak jest przyłożę się żeby był jak najlepszy :)
By dorjak72
#1127816
No i kolego masz na to tylko dwa dni (w takim czasie możesz edytować post) chyba że ktoś z moderatorów pozwoli (pomoże) edytować trochę później.
By hensik
#1127869
Świetny temacik ;) sam szukam czegoś max 19,5 mm do vtra i trudno jest coś znaleźć ale zawsze można poszukać czegoś mniejszego ;> dobra robota!

Wykute paznokciem w kamieniu.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1128048
Trident jest trudny do określenia. Przy samej podstawie jest leciutko sfrezowany i ma 19mm. Minimalnie wyżej już ma 19,7mm. A w najszerszym miejscu ma 21mm.
Awatar użytkownika
By Misho
#1128050
Taifun GS ma u podstawy 15cm która się rozszerza do 17cm na całą tubę atoma. Chodzi głównie o szerokości w miejscu połączenia zasilania z atomem. W ciągu dnia dodając atomki dopisze o tym.
Awatar użytkownika
By slawol8
#1128331
Misho pisze:Taifun GS ma u podstawy 15cm która się rozszerza do 17cm na całą tubę atoma. Chodzi głównie o szerokości w miejscu połączenia zasilania z atomem. W ciągu dnia dodając atomki dopisze o tym.



Nigdy nie ujmiesz wszystkiego ;) za dużo tego wychodzi.
btw. wydawało mi się że TGS jest mniejszym bratem TGT, a Ty piszesz chyba o jakims mutancie :D
15cm podstawa.... toż to chyba na akumulatory samochodowe jest zasilanie ;)

Ale + poleciał, trzeba mieć sporo cierpliwości do spisywania tych wymiarów.
Awatar użytkownika
By Misho
#1128421
slawol8 pisze:
Misho pisze:Taifun GS ma u podstawy 15cm która się rozszerza do 17cm na całą tubę atoma. Chodzi głównie o szerokości w miejscu połączenia zasilania z atomem. W ciągu dnia dodając atomki dopisze o tym.



Nigdy nie ujmiesz wszystkiego ;) za dużo tego wychodzi.
btw. wydawało mi się że TGS jest mniejszym bratem TGT, a Ty piszesz chyba o jakims mutancie :D
15cm podstawa.... toż to chyba na akumulatory samochodowe jest zasilanie ;)

Ale + poleciał, trzeba mieć sporo cierpliwości do spisywania tych wymiarów.


Tak tak i podłącza się go do zadymiarki :D Oczywiście miało być w mm, późna godzina robi swoje.

Zbiorę wszystko do kupy i wieczorkiem wrzucę większą wstawkę.
Awatar użytkownika
By Misho
#1129421
Taak, ale wiesz, to nie ma być plagiat :wink: . Przyszedł dzisiaj i zauważyłem pewien problem, "Atomic EHPRO" ma wszędzie wypisane średnicę 19mm, pomimo iż w wielu częściach jest szerszy bądź węższy, kupiłem go do głowicy 17mm biorąc pod uwagę że odstawałby mi z każdej strony ten milimetr. Podłączam go do zasilania a tu co ? idealnie pasuje, bo pomimo ze atomek ma 19mm, to część wkręcana do głowicy ma równe 17mm. Także nie wiem czy tym listą wogóle można ufać, najlepiej waper z linijką, a nie jeden wymiar na cały atom jak to piszą w sklepach.
Awatar użytkownika
By weba
#1129423
Ok rozumiem ze nie plagiat ale coś tam mozna porównać sobie. Za to igo-m jestem pewien ;) idealbie licuje się z nemesis'em ;)
Gdyby np. uzytkownicy i wlasciciele roznych modow w miare mozliwosci podawali srednice byloby extra. Powiedzmy np mod - srednica glowicy i srednica w najszerszym miejcy, atomek - srednica na dole i srwdnica w najszerszym miejscu (chociaz przy atomkach najwqzniejsza jest srednica na dole pezy glowicy moda ;) )

tak czy inaczej doceniam twoją robotę oraz to zr chciało ci się wszystko to spisac.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.