EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
By Veyro
#977548
Z braku laku zabralem się za kombinowane jak włożyć volishowski clearomizer i moja vivi do baterii eComa . Clearomizer eComa od nowości nie chciał mi działać ciągle piłem liquid i baterię odstawilem ... Po powrocie z pracy gdy czytałem wątek eComa przeczytałem o możliwości pojawienia się przejściówki na ludzki gwint jak bylo w przypadku eCaba. Poniżej za demonstruje wam jak tego dokonałem ..

Czas pracy - 5 min
Nakład finansowy - 0,00 zł

Potrzebne nam będzie - pin zasilania lub inny element metalowy nieco dluzszy od oryginalnego ( za pierwszym podejściem uzylem malutkiej śrubki ). W moim przypadku wystarczył pin z ce10 bodajże .
Jeśli niemasz odpowiednio długiego materiału na pin kup system gzewczy jak najtańszy i wydlub z niego ten element. .W moim przypadku element był zadlugi dlatego musiałem się posłużyć piłka do metalu .

A wiec :
1. Wykrecamy z naszego clearo oryginalnego cały systemik dodanym do zestawu kluczem lub pieniazkiem Obrazek

2. Oddzielamy gwincik od systemu grzewczego Obrazek

3. Wypychamy pin czymś cienkim Obrazek

4. Wkładamy nasz nowy dłuższy pin . W moim przypadku zaadoptowany z CE10 dociety by stykał batke z clearomizerem Obrazek

5. Wkręcamy do naszego clearomizera kluczem z zestawu lub pieniazkiem o czym wspominałem wyżej Obrazek

6. Cieszymy się każdym systemem w naszym eMode/ eCom ;) ObrazekObrazek

W każdej chwili możemy wykrecic nasz gwincik z pinem i skręcić w dowolnym clearomizerze itp . ja używamy z ce10 , volimizerrm oraz z vivi nova. O czym ołowiem później ;)

Mam nadzieję ze pomogę chociaż jednej osobie , oraz zachecam do wydania 150 zł na baterie bo naprawdę tak jak przestrzegam przed joyetechowym clearonizerem ti bateria jest cudowna. Z fajnym zakresem VV i VW miłego e-palenia

Zastrzegam sobie prawo do opisu i zdjęć . jeśli chcesz użyć ich wspomnij o swoim wybawicielu z gówianego gwintu ;) spowodujesz radość użytkownika i radość na twarzy ze pomagam pozdro !

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 18:52 przez Veyro, łącznie zmieniany 1 raz.
By bLouder
#1110736
Sorki że odkopuje , naprawde . Ale mam pytanie , otoz w volimizerze vivi nova jest ta spręzynka , czy ona "dosięgnie" do baterii ? Bo mam zamiar kupić zestaw i nie wiem cy chcę kombinować z tymi pinami sam :/ a moze ktos ma jakis link do adapterka ?:)


Tapatalknięte
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.