EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By didek919
#106529
otoz tak, wczoraj po pijanemu wracalem juz do domu w kieszeni mialem elektronicznego bawilem sie w nim w kieszeni ale tak raczej orbacajac czy cos, w pewnym momencie chcialem go wyjac i co zobaczylem ? wycioaganalem e papierosa bez.. tej stalowej oslonki bateri ;p wszystko bylo bateria byla ale nie bylo tej nakladki metalowej ktora odpowiada w zwyklym papierosie za papierek w ktory jest zawiniety tyton ;p nie wiem jak tego dokonalem ;p naszczescie chyba nic sie nie uszkodzilo .. dzis dopiero wstalem i epapieros dziala, ale ta nakladka teraz dosc latwo spada ;/ mozna to osadzic na jakims kleju, czy cos ?
By didek919
#106555
no dzieki a najlepsze jest to ze mi sie wydawalo ze jak go porpostu wyjmuje z kieszenie ;p i wyjmuwalem za ustnik chyba a ta nakladka zostala w srodku nie wiem jak to w ogole sie stalo ;/ a teraz go sobie pale i na szczescie wszystko git .. ;p tak swoja droga fajnie wyglada od srodka :D
By didek919
#106570
ee tam nie ma gwintu, to tylko ta oslonka bateri taka jakby jej sie nie odkreca tylko sie ja sciaga .. rzn normalnie chyba sie jej nei sciaga ale ja sciagnalem xD i teraz sie za latwo sciaga .. jak ja sicagne to widze kabelki, diode, i to wszystko co tam jest ;p

EDIT: zdjecie Obrazek
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#106577
No faktycznie ciekawostka. Chyba pierwszy jesteś z taką usterką. Na pewno tak być nie powinno. Moim zdaniem są dwa wyjścia - pierwsze to założyć osłonę i przykleić ją dobrym klejem, druga zaś to reklamacja. Tylko nie wiem co na to sprzedawca powie. Sądzisz, że uwierzy, iż samo zeszło? Jeśli nie musisz wysyłać, to przejdź się tam, gdzie kupiłeś.
By didek919
#106587
tzn mysle ze reklamacja nie koniecznie, jezeli to zaloze to samo od siebie nie spadnie, ale wysytarczy lekko pociagnac i schodzi po prostu obawiam sie zeby nie doszlo ponownie do przypadkowego sciagniecia oslonki zeby nie skonczylo sie to zle dla bateri .. mysle ze na kleju bym sobie to osadzil tylko na jakim ? ;/ a co do tego ze samo sie to stalo to szczerze nie wiem ;p bylem na tyle pijany ze nie zbyt pamietam, wiem tyle ze wyciagalem go z kieszeni ;p nawet nie bylem go w stanie zlozyc spowrotem tylko schowalem do plecaka i dzis dopiero obejzalem :p
Awatar użytkownika
By van_zant
#106589
Mareckimt pisze: ... Sądzisz, że uwierzy, iż samo zeszło? Jeśli nie musisz wysyłać, to przejdź się tam, gdzie kupiłeś.

Również oprócz wskazówki "Mareckiego" - napisz na Forum PW do kogoś z Dostawców Milda. Niech Ci odpisze jak Oni to traktują.
Moim zdaniem cosik nie tak z fabrycznym montażem baterii. Normalnie gołymi ręcami nie da się tego zrobić.
Swoją drogą Ty to masz power po alkoholu :lol:.
By *czarny*
#106593
Witam wszystkich forumowiczów . Co do baterii z której spadła osłonka .Mam Milda od dwóch tygodni i podczas dokręcania do ładowarki podobnie jak "didkowi" obruszyła się osłonka , leciutko ją zacisnąłem i jak do dziś trzyma się ok.
Awatar użytkownika
By Shadow
#106597
hehe, wygląda na to że nowa seria M201 ma wadę fabryczną ;) Dam głowę, że niektórym "magikom" od DIY Mild sprawił niespodziankę :mrgreen:
By didek919
#106607
wlasnie przy wkrecaniu do ladowarki w batce cos sie oebrwalo i juz dupa nie dziala :((( mam nadzieje ze ja wymienia ;/ az msuze sobie analoga isc zapalic ;/
By didek919
#107304
ide do Pani w butiku milda, pokazuje jej bateria ona wyciaga i daje mi nowa .. az mi glupio bo nie zapyta jak sie to stalo, co z nia robilem ;p ogolnie jestem bardzo zadowolony z takiego podejscia do klienta ale rownie dobrze moglbym to zepsuc z wlasnej glupoty czy cos i co tez by mi nowe dali ?? :P
By didek919
#108811
powtorka z rozrywki .. tymrazem odkrecajac atmozier .. no co to ma byc ? ;/ chyba faktycznie jakas wadliwa seria czy co .. druga bateria tak samo sie rozwala w przeciagu kilku dni ........ nie chce mi sie znow jechac do Krakowa ..... no nie wiem ale przestaje mi sie to podobac ...
By didek919
#109421
no tylko ze zauwazylem ze jak spadnie oslonka 3/4 razy to potem juz tak luzno spada .. a dokrec sobie wtedy za mocno czy cos to mozna zerwac kabelek .. nie dobrze ..
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.