EPF
Awatar użytkownika
By Chines88
#1031777
Szczerze powiedziawszy to to uproszczenie jest bez sensu, bez sensu rozkręcać parownik jak można nalać normalnie od dołu, boku czy od góry.
Awatar użytkownika
By kwinto
#1031780
Jesli ktoś ma 3.1 I zasklepiony wlew bo ciekl albo poprostu nie ma lub nie potrafi nalac przez tenze zaworek to ten patent lepszy niz lanie od gory bo wejdzie sporo wiecej LQ

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By vincek
#1032197
Rozwiązanie genialne. Niby proste, ale nikt wcześniej na to nie wpadł... Teraz zakładanie Lite(+) w wersji nano na konektor ma sens ;)

Z lektury tematu można dojść do wnisku, że nie wszyscy raczyli obejrzeć filmiki ;)
Awatar użytkownika
By Auro
#1080001
trochę nie łapie... nano kit ma jakąś inną budowę komina? zwykły rozkręcając wysuwamy komin z capu i to co wlejemy pójdzie prosto przez drip... czy coś źle rozumiem?
By Likwidator
#1080033
Tak, nano kity mają inną budowę.
Ale nie komina a tej jego górnej części w której jest krótsza rurka.

Górna czapka komina wygląda właśnie tak
Obrazek
By orient
#1080901
Auro pisze:trochę nie łapie... nano kit ma jakąś inną budowę komina? zwykły rozkręcając wysuwamy komin z capu i to co wlejemy pójdzie prosto przez drip... czy coś źle rozumiem?


Wydaje mi się, że to "szkiełko" jest węższe od standardowego i komin nieco bardziej wchodzi w górny cap dlatego masz pewien zapas przy odkręcaniu. Ale "potopem" to nadal grozi jak za bardzo odkręcisz.
Awatar użytkownika
By Pamoko
#1085524
Chines88 pisze:Szczerze powiedziawszy to to uproszczenie jest bez sensu, bez sensu rozkręcać parownik jak można nalać normalnie od dołu, boku czy od góry.


Jeden lubi śrubokręcik i śrubkę wielkości mrówki, a drugi woli wykonać trzy obroty tuleją o średnicy 22mm i już. Dajmy ludziom możliwość wyboru.

Bez sensu jest pisanie bez sensu :palm
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.