EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By klym
#107247
Witam,

Tak jak w tytule, wata SERA zaczyna mi śmierdzieć nawet przy świeżo wymienionym wkładzie. Wata była płukana we wrzącej wodzie. Przy końcówce zakroplonego likłidu zaczyna pojawiać się wstrętny posmak, czego nie zauważałem przy oryginalnej wacie Janty. Czyszczenie atomka też nic nie dało.

Chcę się zorientować, czy ktoś ma podobny problem, wie co jest jego przyczyną lub jak go rozwiązać.

Pozdrawiam,
klym
By Pilot353
#107286
Zaczyna śmierdzieć przy końcówce więc jedynym wyjściem jest uzupełnić liquid.
By klym
#107318
To jednak nie to; zauważyłem pod atomkiem (510) jakieś kłaczki; usunałem kilka - były brązowo-czarne, jednak nadal nie ma poprawy...
By Pilot353
#107329
Ten brzydki smak jest cały czas czy tylko pod koniec palenia wkładu. To są dwie różne rzeczy.
By klym
#107339
Teraz przy dłuższych eksperymentach kapeć utrzymuje się cały czas :/ Chyba jednak nie jest to sprawka watki :/
By klym
#107350
Sprawa wygląda następująco. Próbując usunąć ciała obce z atomizera, pod metalową siateczką zauważyłem jakieś kłaczki, podobne do rozwarstwionego sznurka. Były koloru brązowo - czarnego, nie wyglądały zbyt apetycznie... Po ich usunięciu ukazał mi się taki oto widok:

Obrazek

Po tym zabiegu każdy mach przypomina się zaciąganie paloną dętką; jest gorzej niż przedtem... Skopsałem atomizer czy problem leży gdzieś indziej?
Awatar użytkownika
By Tusia
#107363
klym pisze:To jednak nie to; zauważyłem pod atomkiem (510) jakieś kłaczki; usunałem kilka - były brązowo-czarne, jednak nadal nie ma poprawy...


Poczytaj to :arrow: Niespodzianki w atomizerach
Być może zły smak to nie wina Sery lecz tych włókien.
By klym
#107384
Czizus fak! To było dokładnie to. Dzięki pomocy Tusi oraz mojej sztuce dedukcji oraz wnikliwości na miarę Sherlocka Watsona odnalazłem wątek, który łączy się z tematem Tusi oraz moim:

viewtopic.php?f=66&t=4407

Sprawa rozwiązana (mam nadzieję) :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.