EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By rafikens1000
#1003917
Moim zdaniem wątki z opiniami na temat liquidów danych firm są trochę ciężkie do ogarnięcia. Proponuję, by każdy wpisał swoje top 3 liquidów danej firmy, w tym przypadku Blue Mist. Można oczywiście dodać zdanie dlaczego. Łatwiej będzie robić jakiś ranking :P
Awatar użytkownika
By Goldi
#1003933
Taki ranking to każdy ma swój. Jeden lubi to a drugi tamto.
By rafikens1000
#1003959
Ok, to wytłumaczę, o co chodzi. Oczywistym jest, że każdy ma swój ranking. Jest to proste jak konstrukcja cepa, każdy ma inne kubki smakowe, każdy lubi co innego. Istotą pytań o top 3 i ewentualnego zestawienia jest wyklarowanie mocnych pozycji wśród liquidów. Każda firma ma po kilkanaście owocówek, kilkanaście tytoniówek. Rozumiem,że niektórzy lubią kupić każdą sztukę i załóżmy 25% liquidów wylać. Bo tak to się kończy - każda firma ma słabe i lepsze pozycje. Podkreślam,że chodzi o wstępną klasyfikację, nie zaś złoty ranking rafikensa. Osoba, która chce kupić liquidy nowej firmy, musi : 1. Kupić wszystko 2.poczytać wątek o liquidach tej firmy na forum - e-king ma 100 stron recenzji na forum 3. stworzyć nowy temat z pytaniem np. które liquidy hangsena polecacie albo jakie tytoniowki polecacie?

Wszystkie te drogi są w mojej opinii utrudnianiem sobie życia. Poza tym zawsze można spróbować, by choć trochę mieć rozeznanie. Bo po to są opinie,nikt mi nie powie,że 80% użytkowników forum czyta recenzje danych smaków, bo nie ma co robić i chce sie dowiedziec jakie dany użytkownik ma preferencje smakowe (na pewno to też nas motywuje,ale dużą część użytkowników nie).

Osobiście kupiłem już pare buteleczek i okazało się, że jest to straszny syf i trzeba to wylać. Potem widzę,że nikt nie pisze o tym smaku na forum i chyba jedyny kupiłem... Osobiście nie lubię wylewać pieniędzy do zlewu.
By rufi
#1004003
rafikens1000 pisze:Ok, to wytłumaczę, o co chodzi. Oczywistym jest, że każdy ma swój ranking. Jest to proste jak konstrukcja cepa, każdy ma inne kubki smakowe, każdy lubi co innego. Istotą pytań o top 3 i ewentualnego zestawienia jest wyklarowanie mocnych pozycji wśród liquidów. Każda firma ma po kilkanaście owocówek, kilkanaście tytoniówek. Rozumiem,że niektórzy lubią kupić każdą sztukę i załóżmy 25% liquidów wylać. Bo tak to się kończy - każda firma ma słabe i lepsze pozycje. Podkreślam,że chodzi o wstępną klasyfikację, nie zaś złoty ranking rafikensa. Osoba, która chce kupić liquidy nowej firmy, musi : 1. Kupić wszystko 2.poczytać wątek o liquidach tej firmy na forum - e-king ma 100 stron recenzji na forum 3. stworzyć nowy temat z pytaniem np. które liquidy hangsena polecacie albo jakie tytoniowki polecacie?

Wszystkie te drogi są w mojej opinii utrudnianiem sobie życia. Poza tym zawsze można spróbować, by choć trochę mieć rozeznanie. Bo po to są opinie,nikt mi nie powie,że 80% użytkowników forum czyta recenzje danych smaków, bo nie ma co robić i chce sie dowiedziec jakie dany użytkownik ma preferencje smakowe (na pewno to też nas motywuje,ale dużą część użytkowników nie).

Osobiście kupiłem już pare buteleczek i okazało się, że jest to straszny syf i trzeba to wylać. Potem widzę,że nikt nie pisze o tym smaku na forum i chyba jedyny kupiłem... Osobiście nie lubię wylewać pieniędzy do zlewu.

Kolego nie wylewaj liquidów do zlewu ,tylko wystaw je w dziale ''oddam za darmo", na pewno znajdzie się chętny i niewykluczone,że obdarowanemu będą bardzo smakować.
By Ramizon
#1057178
Blue Mist:
M - delikatny, orzeszkowo-karmelowy tytoń. Dla mnie numer 1 w ogóle.
T Tobacco - dobry tytoń z niewielką mieszanką orzeszków.
Coffee Paradise - najlepsza kawa, jaką paliłem. Lepsza od LiQueen, Aromative i Kinga.

Dodam jeszcze, że Menthol też godny uwagi. Jakościowo dorównuje LiQueen.

Za to owocówki mają tragiczne, może poza bananem, który przypomina gumy Donald :). Szkoda tylko, że w tle czuć trochę chemii.
By Ramizon
#1058399
Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?
Awatar użytkownika
By e36ace
#1058431
Ramizon pisze:Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?

najwyraźniej,bo mam obydwa liq przed sobą a kupiłem je w sklepie stacjonarnym
Awatar użytkownika
By noman1
#1058433
e36ace pisze:
Ramizon pisze:Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?

najwyraźniej,bo mam obydwa liq przed sobą a kupiłem je w sklepie stacjonarnym


Chyba źle patrzysz to nie BM tylko Joyetech :mrgreen: (wiem, łatwo je pomylić)
Awatar użytkownika
By e36ace
#1058441
noman1 pisze:
e36ace pisze:
Ramizon pisze:Blue Mist nie ma w ofercie RedBulla ani Coli. O czymś nie wiem?

najwyraźniej,bo mam obydwa liq przed sobą a kupiłem je w sklepie stacjonarnym


Chyba źle patrzysz to nie BM tylko Joyetech :mrgreen: (wiem, łatwo je pomylić)

*TORBA* rzeczywiście
By Smoker
#1059445
Problem jest postawiony w sposób nieprzemyślany i można by się na ten temat długo wymądrzać, ale.... po co.

Skoro chcesz:

Cuban Cigar 24 mg/ml
555 12 lub 18 mg/ml
French Pipe 12 mg/ml
Menthol 6 mg/ml

To są moje ulubione, w tej chwili. Miały być trzy, więc możesz wyrzucić French Pipe, bo tego się nie da dymać wśród ludzi. Albo 555 bo mi się nieco znudził.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.