EPF
Awatar użytkownika
By wilkins
#919900
Ostatnio przeglądając vaporwall jeden z parowników ściągnął moją uwagę. Koledzy z vape boost szykują dolnogrzałkowca.
nitro będzie na dwie grzały zasilane grawitacyjnie. Z tego co widzę podobno przeprowadzali symulacje komputerowe przepływu powietrza w komorze :zakrecony
Temat wydaje się obiecujący :D
Tym bardziej, że nie ma żadnych przecieków, co w tego rodzaju konstrukcjach zdarza się dosyć często.

Awatar użytkownika
By sawas
#919913
W dodatku przy 2 knotach z siatki nie chce mi się wierzyć, że nic nie będzie zalewać....
Awatar użytkownika
By wilkins
#919934
Zerknijcie na filmik, jeśli to nie fotomontaż to zapowiada się naprawdę kozacko. Grawitacja załatwia cały transport. Muszą albo to już zrobili załatwić sprawę z elementami z teflonu- zmiana materiału. Podobno symulacje przepływu powietrza pozwoliły uzyskać ciepły dymek - co przy grzałach na dole nie idzie w parze :)
Awatar użytkownika
By okrzemek
#919938
Będzie trudny do ogarnięcia. Już 1 knot w cycu czy gtanku jest trudniejszy od zwykłych gienków.

Kupię jeżeli będzie to możliwe. Lubię dolną grzałkę :)
Awatar użytkownika
By wilkins
#919944
Dokładnie też mi brakuje jakiegoś gienia z dolną grzałą, który by nie brudził kieszeni :) a czy trudniejszy... inny
Awatar użytkownika
By szperaczz
#919956
Na filmiku trzepie genkiem tak jakby był to gornogrzalkowy. Podczas wapowania przed buchem dmucha w ustnik :? Szalu nie ma ;)
Awatar użytkownika
By okrzemek
#919965
wilkins pisze:Dokładnie też mi brakuje jakiegoś gienia z dolną grzałą, który by nie brudził kieszeni :) a czy trudniejszy... inny


Mnie gtank kieszeni nie brudzi :) . Po upgreadzie pinu ze śrubki na "normalny" to super parownik :mrgreen:. Fakt, że z linką kiepsko odpowietrza i trzeba podciągać albo dmuchać w ustnik :lol:
Awatar użytkownika
By wilkins
#920054
szperaczz pisze:Na filmiku trzepie genkiem tak jakby był to gornogrzalkowy. Podczas wapowania przed buchem dmucha w ustnik :? Szalu nie ma ;)


A według mnie na 2 minutowym filmie wybrał taką a nie inną metodę aby to potwierdzić. Jak się pokażę to stwierdzimy- wątpie aby wydawał się na pośmiewisko :) w końcu kilka osób będzie oceniało tego gienka :wink:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1016481
Materiał : Stal nierdzewna

Średnica : 22mm

Wysokość : 42mm

Waga : 62g





















































Jako Genesis
























Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.