EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By meroll
#76888
Witam!
Posiadam jak w tytule DSE901 PCC. Jestem "zielonym jak trawa na wiosnę" użytkownikiem. Czy moglibyście mi powiedzieć co oznacza miganie na czerwono baterii w czasie zaciągania? Bateria nowa naładowana... Aha, zaciągniecie "normalne"-ani nie długie, ani nie krótkie-takie w sam raz.Cały zestaw nowy, używany 2 dni. Oczywiście atomizer się nie grzeje-dymku i ogólnego efektu brak. Mam też drugą baterię i wiem, że miga jak jest już na wyczerpaniu, ale na zielono... Jak do tej pory wszystko było ok a tu nagle taka nie miła niespodzianka...Szukałam na forum rozwiązania mojego problemu, ale nie znalazłam. Proszę o pomoc.
By meroll
#76914
Ale bateria jest nówka!W środę kupiona...Możliwe żeby tak od razu padła?Miał ktoś z Was taki przypadek?W instrukcji dołączonej do zestawu nic nie pisze na temat mrugania baterii na czerwono...
Jak dobrze,że przed zakupem pierwszego e-papierosa poczytałam trochę forum i kupiłam 2 baterie bo zostałabym na lodzie i musiałabym wrócić do analogów.Z jedną baterią będzie ciężko, ale lepiej jedna niż żadna...
Awatar użytkownika
By slodziak69
#76915
Baterie migają z dwóch powodów ( podczas używania ) :

1. Odcięcie przy dłuższym zaciąganiu się
2. Przy rozładowaniu
By meroll
#76919
Teraz palę na takiej samej baterii i przy dłuższym zaciąganiu owszem miga, ale na zielono, a jak jest wyładowana to też miga na zielono. Wrzucę do ładowarki tą felerną baterię i jak się naładuje to sprawdzę bo może po prostu jedna miga na zielona a druga na czerwono(mimo,że są to identyczne baterie). Nawet jakby tak było to i tak musi być coś z tą baterią nie tak bo wczoraj była naładowana - a dziś jak ją wkręciłam byłaby już wyładowana??Sama by się przecież nie rozładowała jakby była sprawna...
Awatar użytkownika
By waldo
#76923
Ja wczoraj podłączyłem jedną z moich baterii do ładowania. Ładowała się całą noc, rano pobuchałem na niej łącznie jakąś niecałą godzinę i już się rozładowała. Byłem dziś na stoisku Milda i sprzedawca wymienił mi ją na nową.
By meroll
#77793
Chyba się troszkę skompromitowałam...Niewiedza czyni z człowieka głupca... Tak więc-okazało się iż mimo,że baterie są jednakowe to "informują" o wyczerpaniu lub o zbyt długim zaciągnięciu innym kolorem-jedna miga na czerwono a druga na zielono.Wszystko się wyjaśniło. Mimo wszystko dziękuję za pomoc:)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
By msdiesel
#101048
Witam
chciałbym odświeżyć temat ponieważ mam podobny problem.
więc wczoraj normalnie bateria działała ale się rozładowała.tak więc podłączyłem do ładowarki na noc. rano się obudziłem a lampka na ładowarce palia się na zielono ale jakoś tak słabo.
no ale wkręciłem do atomizera i przy zaciąganiu dioda na końcu baterii się pali niby dym jest ale ten dym jakiś słabo, nic nie czuć... a jeszcze przy wykręcaniu baterii z atomizera bateria zaczyna migać 10 razy...
Macie jakiś pomysł?
mam dse 901 Farsee.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Michał
By Pilot353
#101052
Baterie powinno ładować się 2 do 3 godzin aż zasygnalizuje lampką np na zielono. Czemu zostaje na całą noc podłączona.
By Pilot353
#101055
Jak działa to pal do rozładowania, jak jest rozładowana to spróbuj jeszcze raz naładować, jak będzie dalej to samo to do reklamacji o ile jest jeszcze gwarancja
Awatar użytkownika
By zumo71
#101059
Pilot353 pisze:Baterie powinno ładować się 2 do 3 godzin aż zasygnalizuje lampką np na zielono. Czemu zostaje na całą noc podłączona.



Nie bardzo Cię rozumiem...w chwili kiedy zapala się zielona lampka odcina się źródło ładowania dla bateryjki więc nic złego nie powinno się jej stać. Sam wielokrotnie wkręcałem wieczorkiem by odłączyć dopiero rano i wszystko jest jak najbardziej OK.
By Pilot353
#101061
Możliwe że tak jest. Ja nigdy na noc nie zostawiam. Coś się stało z batką. Albo zwykły przypadek i tylko batke jest felerna albo przeładowała się jokowymś sposobem. Jest sporo wątków o bateriach i tam mogą być bardziej wiarygodne informacje.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.