EPF
By Malwina1993
#1009923
Witam.
Od jakiegoś czasu pracuję w punkcie sprzedaży e-papierosów. Moje "szkolenie" nie było zbyt profesjonalne ponieważ polegało na tym, że koleżanka, która pracowała tam wcześniej przekazała mi wszystko to co wiedziała "tak na chłopski rozum". Jako iż to co wiem, zupełnie mi nie wystarcza, moje pytanie do Was brzmi: Jakie są najczęstsze awarie w e-papierosach i jak się objawiają? Nie jestem serwisem, ale kiedy klient przychodzi z awarią to zawsze oczekuje podstawowych informacji co mogło stać się z jego sprzętem lub co mogło być przyczyną zepsucia się go.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1009927
Po co, skoro jedyne co możesz zaproponować klientowi bez obawy o utratę pracy to zakup nowej grzałki?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1009938
Oczekujesz że ci tu streścimy 25% treści forum? Zapraszam do lektury działu "POCZĄTKUJĄCY". Tam to dopiero mają problemy... :wink:
By Malwina1993
#1009943
Nie .. napisałam o najczęstszych problemach związanych z e papierosami, a nie wszystkich możliwych od a do z. Jeżeli nie masz ochoty udzielać się i pomóc, to tego nie rób ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By krzych.s
#1009948
Najczęstsze problemy: kiepski transport płynu, zły opór drutu w stosunku do amperażu zasilania, niewłaściwie przechowywane zasilanie podczas transportu, zbyt duża ilośc gliceryny, zły dobór chemiczny aromatów itp. itp. ;)
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1009970
gregbard pisze:Zapraszam do lektury działu "POCZĄTKUJĄCY". Tam to dopiero mają problemy... :wink:

*LOL* *LOL*
By krystek0208
#1009974
A tu jeden z ciekawszych :lol:

[A]bit pisze:Tak jak w temacie mam problem z ego ce 5
Dzisiaj sobie palilem ..
I po obejrzeniu kilka poradnikow e-papierosow , ze mozna nalac wode
To sprobowalem nalalem wszystko pieknie ladnie nawet lecial dym z tej wody
Ale gdy rozebralem go i wywalem wode i go zlozylem to gdy grzalka jest przykrecona do bateri miga lampka i nie da sie ciagnac a gdy wykrecam baterie to lampka normalnie się pali
Co moze byc nie tak?
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1009979
krystek0208 pisze:A tu jeden z ciekawszych :lol:

[A]bit pisze:Tak jak w temacie mam problem z ego ce 5
Dzisiaj sobie palilem ..
I po obejrzeniu kilka poradnikow e-papierosow , ze mozna nalac wode
To sprobowalem nalalem wszystko pieknie ladnie nawet lecial dym z tej wody
Ale gdy rozebralem go i wywalem wode i go zlozylem to gdy grzalka jest przykrecona do bateri miga lampka i nie da sie ciagnac a gdy wykrecam baterie to lampka normalnie się pali
Co moze byc nie tak?


To to jeszcze pikuś. Pamiętam mniej więcej taki post: Panowie, proszę o pomoc. Chciałem wyczyścić sobię e-papierosa. Wziąłem więc baterię i wyczyściłem ją pod bieżącą wodą. Bateria teraz nie reaguje. Co jest z nią nie tak? Leżałem na podłodze jak głupi chyba przez 2 minuty :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1009985
Największy problem to klient EP. Jak go nie ma to problem i jak jest to jeszcze większy problem.
By Malwina1993
#1009987
Musielibyście usłyszeć co czasami mówią klienci jak do mnie przychodzą :) Przychodzą kupić "palnik"(grzałkę) .. albo "ropę"(olejek) .. Czasami przychodzą na pewniaka i mówią "Dzień dobry poproszę grzałkę :)" .. Pytam "Jaką" na co oni: " A to są rodzaje? ;O" .. Pytam czy wiedzą chociaż jak sie ich papieros nazywa i też zazwyczaj nie pamiętają .. czasami zwyczajnie nie da im się pomóc.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1010004
@Malwina1993 Jeżeli na prawdę chcesz mieć wiedze w dziedzinie e-papierosów to czytaj forum :) Jest tu na prawdę ogrom użytecznej wiedzy.
By Malwina1993
#1010017
Będę się starać aczkolwiek dopiero dziś się tu zalogowałam i jest dużo postów kompletnie bezużytecznych dla mnie, zwłaszcza jak dotyczą innych papierosów niż te które sprzedaję. Ale będę się starała być na bieżąco ;)
Awatar użytkownika
By maluszek69
#1010145
Malwina1993 pisze:albo "ropę"(olejek) .


Ropa brzmi komicznie to fakt , ale "olejek" jeszcze bardziej kole w oczy , zapamiętaj to jest Liquid nie "olejek" !
Powodzenia !
Awatar użytkownika
By smoker.mm
#1010154
Liquid? W języku polskim nie ma takiego słowa :P
Płyn.
Olejek może jest nieprawidłowy bo i glikol i gliceryna to alkohole, ale przynajmniej sensowny skojarzeniowo.
Ale "liquid" jest absolutnie niepoprawny :)
Awatar użytkownika
By prymus140
#1010157
smoker.mm pisze:Liquid? W języku polskim nie ma takiego słowa :P
Płyn.
Olejek może jest nieprawidłowy bo i glikol i gliceryna to alkohole, ale przynajmniej sensowny skojarzeniowo.
Ale "liquid" jest absolutnie niepoprawny :)

Chcesz Nas nawracać? :lol:
Awatar użytkownika
By pol
#1010162
smoker.mm pisze:Liquid? W języku polskim nie ma takiego słowa :P
Płyn.
Olejek może jest nieprawidłowy bo i glikol i gliceryna to alkohole, ale przynajmniej sensowny skojarzeniowo.
Ale "liquid" jest absolutnie niepoprawny :)

:palm
Już myślałem, że przynajmniej ten temat mamy z głowy.
Awatar użytkownika
By smoker.mm
#1010305
Wąski pisze:
smoker.mm pisze:Liquid? W języku polskim nie ma takiego słowa :P
Już jest... :mrgreen:

Poniekąd racja - "nazywa się" płyn.... :D

____
dobra, koniec OT
Chociaż... to w sumie najczęstsza awaria... językowa :D :D :D
Awatar użytkownika
By Wąski
#1010343
Dokładnie. :mrgreen:
Większość wapujących w Polsce, na płyn lub ciecz do wapowania mówi liquid. Podobnie jak na samochód od dawna mówi się auto... Z kolei automobil się nie przyjął. Liquid niestety już chyba tak. Z fleksją też nie ma problemów: liquidu, liquidem...
O3wiście mogę się mylić... Chcesz walczyć z wiatrakami? Na to Miodek z Bralczykiem razem wzięci nie poradzą. ;)
Awatar użytkownika
By krzych.s
#1011003
Wąski pisze:Dokładnie. :mrgreen:
Większość wapujących w Polsce, na płyn lub ciecz do wapowania mówi liquid. Podobnie jak na samochód od dawna mówi się auto... Z kolei automobil się nie przyjął. Liquid niestety już chyba tak. Z fleksją też nie ma problemów: liquidu, liquidem...
O3wiście mogę się mylić... Chcesz walczyć z wiatrakami? Na to Miodek z Bralczykiem razem wzięci nie poradzą. ;)

Likłid.
By Malwina1993
#1011152
Mam starego e papierosa z milda, których już nie produkują o ile się nie mylę, ale moje doświadczenie w paleniu jest marne ponieważ nie jestem nałogowym palaczem tylko palę dla smaków ;) A temat chyba trochę zboczył z toru. Jeżeli macie jakieś celne uwagi, porady lub cokolwiek co może wzbogacić moją wiedzę chętnie posłucham. :)
Awatar użytkownika
By Hunka
#1011197
BlackDeViil pisze:@Malwina1993 Jeżeli na prawdę chcesz mieć wiedze w dziedzinie e-papierosów to czytaj forum :) Jest tu na prawdę ogrom użytecznej wiedzy.

kasia1 pisze:Szukaj po markach, które sprzedajesz. W większości postów ludzie piszą o jaki model chodzi.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.