EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By kowjack
#933006
Witam.

Mi sie podoba , ciekawa i orginalna konstrukcja . Krzykacze mowiacy ze ciezko cos orginalnego w okraglej rurce wymyslic co maja do powiedzenia ???, pewnie nic poza biciem piany jak zwykle .

dzieki za linka kolego Bazyloss :beer:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#933014
szkoda tylko, że głowica ma 23mm, ale akurat dla Ciebie, to chyba nie jest problem

-- [scalono] 13 gru 2013, 01:08 --

parę innych fotek na LeGadgets
Awatar użytkownika
By Gwido67
#933088
kowjack pisze:Mi sie podoba , ciekawa i orginalna konstrukcja .


A mi się nie podoba - czekam na jakieś bryły platońskie. Tak, żeby koniecznie już było oryginalnie :mrgreen: .
Tak przy okazji, "oryginalna" ludzie szanujący siebie ( :mrgreen: ) i innych piszą właśnie tak :wink:

kowjack pisze: Krzykacze mowiacy ze ciezko cos orginalnego w okraglej rurce wymyslic co maja do powiedzenia ???, pewnie nic poza biciem piany jak zwykle .


Krzykacze mówią, że krzykacz krzykacza zawsze pozna :twisted:


Dobrego dnia
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#933143
a mi sie też podoba, jednak taki konserwatysta jak ja woli go podziwiać na zdjęciu niż u siebie w łapce :)
Awatar użytkownika
By kowjack
#933829
Witam.

Gwido67 pisze:
kowjack pisze:Mi sie podoba , ciekawa i orginalna konstrukcja .


A mi się nie podoba - czekam na jakieś bryły platońskie. Tak, żeby koniecznie już było oryginalnie :mrgreen: .
Tak przy okazji, "oryginalna" ludzie szanujący siebie ( :mrgreen: ) i innych piszą właśnie tak :wink:

kowjack pisze: Krzykacze mowiacy ze ciezko cos orginalnego w okraglej rurce wymyslic co maja do powiedzenia ???, pewnie nic poza biciem piany jak zwykle .


Krzykacze mówią, że krzykacz krzykacza zawsze pozna :twisted:


Dobrego dnia
Grzegorz




Post w stylu " a dzisiaj zrobie z siebie idiote " :mrgreen:

@Gwido67

Gwido67 pisze: .....A mi się nie podoba - czekam na jakieś bryły platońskie. Tak, żeby koniecznie już było oryginalnie :mrgreen:..........


Raczej sie nie doczekasz , ale w cos wierzyc trzeba . I wcale sie nie dziwie ze CI sie nie podoba , nie ma logo JM wiec jak ma CI sie podobac :mrgreen:

Gwido67 pisze:......Tak przy okazji, "oryginalna" ludzie szanujący siebie ( :mrgreen: ) i innych piszą właśnie tak :wink:.......



Przyganial kociol garnkowi :kulam . Czlowieku to co mi zarzucasz sam w swoim ostatnim poscie robisz dwa razy . Moze bys sie tak pofatygowal i nauczyl cytowac posty ??? , to wcale nie jest takie trudne :mrgreen: . Zreszta o czyms takim jak Netykieta to Ty chyba nie slyszales nigdy , a szkoda .

Gwido67 pisze:......Wykon jest luks w istocie.......
Taka mala probka poprawnej polszczyzny panie tania podrobka profesora Miodka , zrobiles na mnie wrazenie :kulam

Gwido67 pisze:.....Krzykacze mówią, że krzykacz krzykacza zawsze pozna.......


A wiesz ze moja 5 letnia corka ma takie same odpowiedzi jak Twoja :lol: Macie cos wspolnego , ciekawe co :? . Tylko moja cora zrobi to w 3 jezykach , potrafisz ???? :mrgreen: .



Uczepiles sie moich wypowiedzi jak ( ....... regulamin forum :( ) , ale niestety bez wzajemnosci . W przeciwienstwie do Ciebie mam jeszcze kilka innych zainteresowan i napewno nie bede sledzil Twoich wypocin . Ale jesli Ci to sprawia przyjemnosc to prosze bardzo , mi nie przeszkadza ze ktos czyta wszystie bzudy ktore pisze na forum :mrgreen:

Prywatne przepychanki moglibysmy przeniesc na forum gdzie jestes modelatorem , moze Ty bys sie dowartosciowal , dajac mi nagane czy bana . Przepraszam zapomnialbym , na forum gdzie jestes modelatorem malo kto zaglada , poprostu wieje nuda i efekt naprostowania mnie bylby mizerny . Zupelnie inna sytuacja na zielonym gdzie cale towarzystwo wzajemnej adoracji maloby dowod :mrgreen: . Twoim postem udowodniles , juz czuje sie naprostowany i z towarzystem zadzieral nie bede :kulam .


To byl moj ostatni post i odpowiedz na Twoje zaczepki , nie zamierzam tracic czasu ani na Ciebie ani na zadne Twoje przemyslenia czy jak to sobie nazywasz . Nie interesuje mnie to :lol:

Ide sobie kontaktem nemesisa poprzecierac , bo logo jakies takie wyblakle :mrgreen:

Koniec *OFFTOPIC*

@Bazyloss Ty nie jestes z towarzystwa , sorry i dlatego moze Ci sie podobac :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kowjack
#935376
Witam.

@norman1 kolejny raz sie z Toba zgodze :D . Masz racje sa zalosne , ale czy tylko moje sa zalosne ???
Wiesz dostawcy tez nie zawsze sie zachowuja zgodnie z regulami i pewne zachowania a zwlaszacza posuniecia mozna uznac za nie etycznie , w niektorych krajach jako karalne a juz napewno jako zalosne . ( system premiowania uzytkownikow for internetowych ) Tylko czy Ty masz ochote rozwinac ten zalosny temat ????

@ norman1 tak myslalem :mrgreen:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1010571
Bardzo przyjemny modzik, to akurat prawda. Rozmiar pod akumulatory 18500, czyli takie jakich używam na co dzień. Wykonanie pierwsza klasa. Dodatkowo smaczku nadaje fakt posiadania certyfikatu, który informuje nas o zastosowanej powłoce, jak również sama informacja, iż na cały świat wypuszczono tylko 200 sztuk tego zasilania. Nic tylko chuchać i dmuchać :lol:


Certfikat: http://prirev.com/UK/home.htm

Obrazek


Zasilanie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1011118
I co z tego wynika ? :mrgreen: Jak zapewne widzisz, przed numerem 112 jest cyfra 0, a więc nie jest tak jak w przypadku pospolitej numeracji że 0 jest przed cyframi do 99, tylko jest od numeracji 0001, 0002, 0024, 0099, itd. do 0200 ;)
Awatar użytkownika
By Zefirek
#1011123
Thaniell pisze:Bardzo przyjemny modzik, to akurat prawda. Rozmiar pod akumulatory 18500, czyli takie jakich używam na co dzień. Wykonanie pierwsza klasa. Dodatkowo smaczku nadaje fakt posiadania certyfikatu, który informuje nas o zastosowanej powłoce, jak również sama informacja, iż na cały świat wypuszczono tylko 200 sztuk tego zasilania. Nic tylko chuchać i dmuchać :lol:


Certfikat: http://prirev.com/UK/home.htm

Obrazek


Zasilanie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ŚLICZNOŚCI :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.