EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By gizmo
#174975
Czy ktoś zorientowany mógłby powiedzieć, czy w ogóle istnieje możliwość wskrzeszenia takiej baterii? Niestety upuściłam ją na beton, działała jeszcze z pół godziny i zmarła. Mam ją z wymiany, prawie nową i sama też nie zdążyłam się nacieszyć. Pomóżcie, proszę...
By gizmo
#174981
Właśnie liczyłam, że ktoś utalentowany mi pomoże. Forumiści robią niewiarygodne rzeczy. Sama nie jestem "manualna" (upuściłam, bo drętwieją mi palce :(), a elektronika to dla mnie rodzaj magii.
Awatar użytkownika
By dwe
#174989
Może sam KING pomoże - nie zaszkodzi napisać własnie do niego
By gizmo
#174996
Oczywiście, że akustyczna, przepraszam za pomyłkę.
Kingowi nie chcę zawracać, bo to moja i tylko moja wina.
Miałam nadzieję, że ktoś będzie wiedział jak otworzyć, jak ma wyglądać w środku i ewentualnie, co zlutować.
Awatar użytkownika
By marius987
#175006
zawracać jak zawracać, ale może uda się wymienić, choć przyznanie się do winy, przekreśliło wszelka nadzieje na wymianę. najlepiej się nie przyznawać. jak nie ma 5 świadków i nagrania z monitoringu to niewiele zdziałają
By gizmo
#175014
A Ty byś próbował/a wpuszczać w maliny sprzedawcę, a zwłaszcza takiego, jak King? Oj, nieładnie kolego/koleżanko... :shock:
Jeśli nie zrozumiałam żartu - przepraszam :oops:
Awatar użytkownika
By mario44
#175017
gizmo pisze:Właśnie liczyłam, że ktoś utalentowany mi pomoże. Forumiści robią niewiarygodne rzeczy. Sama nie jestem "manualna" (upuściłam, bo drętwieją mi palce :(), a elektronika to dla mnie rodzaj magii.

Chetnie Ci pomoge, ale musisz mi podeslac te baterie, byc moze uda sie naprawic?
Prosze o kontakt na PW
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By dwe
#175018
właśnie biorąc pod uwagę podejście Kinga zwrócił bym się do niego z tematem - a nóż widelec pomoże
Awatar użytkownika
By marius987
#175021
gizmo pisze:A Ty byś próbował/a wpuszczać w maliny sprzedawcę, a zwłaszcza takiego, jak King? Oj, nieładnie kolego/koleżanko... :shock:
Jeśli nie zrozumiałam żartu - przepraszam :oops:



żart to był. młody padawanie :D

nie mam zamiaru wpuszczać w maliny, i nie Kinga, bo chłop odwala kawał dobrej roboty, prawie jak nikt inny ( dlatego kupuje u niego a nie w Tesco )
By user
#175026
marius987 pisze:
gizmo pisze:A Ty byś próbował/a wpuszczać w maliny sprzedawcę, a zwłaszcza takiego, jak King? Oj, nieładnie kolego/koleżanko... :shock:
Jeśli nie zrozumiałam żartu - przepraszam :oops:



żart to był. młody padawanie :D

nie mam zamiaru wpuszczać w maliny, i nie Kinga, bo chłop odwala kawał dobrej roboty, prawie jak nikt inny ( dlatego kupuje u niego a nie w Tesco )


Nawet jeżeli to żart, to w bardzo złym tonie.
Właśnie przez takie a nie inne podejście wielu sprzedawców dodaje rózne "restrykcje" i traktuje kupujących jak potencjalnych złodziei. A już w stosunku do KINGa, to no comment.
Zastanów się następnym razem co piszesz.
Awatar użytkownika
By ogrodnik
#175030
gizmo pisze:Oczywiście, że akustyczna, przepraszam za pomyłkę.
Kingowi nie chcę zawracać, bo to moja i tylko moja wina.
Miałam nadzieję, że ktoś będzie wiedział jak otworzyć, jak ma wyglądać w środku i ewentualnie, co zlutować.

Tylko dlatego że się przyznajesz, a uczciwość to skarb... zwróć się do Kinga... napisać parę słów to nie ból... z pewnoscia pomoże.
Awatar użytkownika
By marius987
#175038
reed pisze:Nawet jeżeli to żart, to w bardzo złym tonie.
Właśnie przez takie a nie inne podejście wielu sprzedawców dodaje rózne "restrykcje" i traktuje kupujących jak potencjalnych złodziei. A już w stosunku do KINGa, to no comment.
Zastanów się następnym razem co piszesz.



przepraszam, przepraszam i jeszcze raz przeprasza za swoja wypowiedź, w kraju wolności słowa i liberałów u władzy.
Awatar użytkownika
By dwe
#175043
ogrodnik pisze:
gizmo pisze:Oczywiście, że akustyczna, przepraszam za pomyłkę.
Kingowi nie chcę zawracać, bo to moja i tylko moja wina.
Miałam nadzieję, że ktoś będzie wiedział jak otworzyć, jak ma wyglądać w środku i ewentualnie, co zlutować.

Tylko dlatego że się przyznajesz, a uczciwość to skarb... zwróć się do Kinga... napisać parę słów to nie ból... z pewnoscia pomoże.



Też tak własnie myślę
By gizmo
#175075
Co do durnych żartów - oboje z mężem robimy je ciągle (i jeszcze bardziej niepoprawne) sobie i znajomym, ale można to poznać po specjalnie śmiertelnie poważnym wyrazie twarzy. Może umówimy się na którąś z buziek? Byłaby znakiem rozpoznawczym. Trochę brakuje w postach mimiki i mowy ciała:)
Jednak jakoś się krępuję zawracać głowę Kingowi, zwłaszcza własną gupotą i szczególnie teraz. Możliwe, że na tym się skończy.
Dziękuję wszystkim:D
By user
#175088
marius987 pisze:
reed pisze:Nawet jeżeli to żart, to w bardzo złym tonie.
Właśnie przez takie a nie inne podejście wielu sprzedawców dodaje rózne "restrykcje" i traktuje kupujących jak potencjalnych złodziei. A już w stosunku do KINGa, to no comment.
Zastanów się następnym razem co piszesz.



przepraszam, przepraszam i jeszcze raz przeprasza za swoja wypowiedź, w kraju wolności słowa i liberałów u władzy.


Nie mieszaj wolności słowa, z kantowaniem.
Gdy żartujesz, zawsze dodawaj odpowiednią emotionkę, pozwoli to uniknąć takich rekcji, jak moja :o
No i koniec OT.
Awatar użytkownika
By pawko2009
#175185
marius987 pisze:
reed pisze:Nawet jeżeli to żart, to w bardzo złym tonie.
Właśnie przez takie a nie inne podejście wielu sprzedawców dodaje rózne "restrykcje" i traktuje kupujących jak potencjalnych złodziei. A już w stosunku do KINGa, to no comment.
Zastanów się następnym razem co piszesz.



przepraszam, przepraszam i jeszcze raz przeprasza za swoja wypowiedź, w kraju wolności słowa i liberałów u władzy.


Tak przy okazji żartów to proszę uzupełnić profil forumowicza.Dziękuję *BOR* *BOR* *BOR*
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.