EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By HUDY147
#152602
Witam :)

Zakładam wątek ponieważ zdarzył mi się dziwny przypadek, jak kropla płynu poltiko marl spadła na strzykawkę to rozpuścił się lakier którym nadrukowana była skala. Używałem tej strzykawki 2 miesiące, zawsze przy płynach poltiko i Twój liquid, a tu nagle przynoszę nową butelkę ze sklepu, nie dość że w butelce marl jest wlany camel to jeszcze ten numer ze strzykawką.. Co o tym myśleć? Próbowałem starym płynem i lakier nie schodzi pod jego wpływem, tylko ten nowy coś.. ala domestos działa ;)
Awatar użytkownika
By lennin
#152615
:D wiesz na dobra sprawe peg400 ktory dostałem z TW wylał sie na etykietę i przy wycieraniu wszystko spłynęło :/ Włącznie z nadtopioną naklejką. Jakoś mnie to nie dziwi.
Awatar użytkownika
By lesmie
#153730
To prawda że pod wpływem e-liquidu bardzo szybko się ściera podziałka na strzykawkach, z tego powodu muszę bardzo często kupować nową, dobrze że kosztuje tylko 15 groszy w aptece.
Awatar użytkownika
By Manexus
#153738
lesmie pisze:To prawda że pod wpływem e-liquidu bardzo szybko się ściera podziałka na strzykawkach, z tego powodu muszę bardzo często kupować nową, dobrze że kosztuje tylko 15 groszy w aptece.

Zaoszczędzisz 15 gr jeśli okleisz strzykawkę bezbarwną taśmą:)
Awatar użytkownika
By Shadow
#153740
Dziwna sprawa, ja często moje samoróbki zostawiam w strzykawce i jeszcze mi żadnej nie "zeżarły" :mrgreen:
By JimmyB
#153749
Ja na mojej mega-turbo-fantastycznej strzykawce od Chińczyków, zawczasu naciąłem nożykiem kreseczki w miejscach gdzie była podziałka - służy mi już dobre 2 miesiące - czasem zdarza mi się nawet ją umyć ;-). Biurko mam często zalane liquidem i jakoś nie widzę żadnych defektów po wytarciu - nawet jak czasem zapomnę i wytrę na drugi dzień - blat jak nowy :]
Awatar użytkownika
By Manexus
#153751
W związku z obowiązującymi trendami (i w nawiązaniu do tematu o kwasach;):
Co sądzicie o dodatku do liquidu kwasu hiluronowego?
Odmłodzi płuca? ;)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#153770
kurcze wczoraj robiłem bazę i skończyła mi się woda demineralizowana. Dałem zamiast niej wodę królewską. Super dym i super kop. Smak też fajny. Ale wieczorem myjąc zęby zauważyłem, że rozpuściły się wszystkie moje złote koronki.
Jednak co samogon to samogon.
Ten bimberek faktycznie ma moc. W tajemnicy mogę zdradzić, że aromat dodałem od Inawery.
Awatar użytkownika
By Pollux
#153981
kijan77 pisze:mi liquidy wyżarły stół w kuchni za co dostałem bana na sporządzanie w owym miejscu soczków do e-petka...

Ja dostałem nakaz eksmisji do garażu, za podobny numer. ;-)
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.