EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By Jaho
#803498
Witam Serdecznie.

Dziś jako że zniszczyła mi się powłoka tej "gumy" na baterii znikąd wpadłem na pomysł polerowania :o Zanurzyłem obudowę batki w rozpuszczalniku czyt. samą tulejkę po czym placami tarłem powłokę. Zamontowałem tulejkę baterii na ołówku stolarskim na którym była nawinięta taśma i na wcisk włożona tulejka, umocowałem to w wiertarce i zacząłem od papieru 1200 następnie 2000 lecz za duży przeskok między gradacjami spowodował że zostały rysy. W poniedziałek zaopatrzę się w papierki o niskim przeskoku ziarnistości i zacznę od nowa.

Po skończeniu na papierku 2000 przeleciałem tulejkę pastą "TEMPO" niestety ale ta pasta to nie jest ta co kiedyś teraz chyba prawie sam wosk.

Przechodząc do sedna sprawy moja pytanie brzmi z czego wykonana jest ta tulejka z tego co wiem podczas polerowania aluminium pasta powinna przybierać kolor czarny (testowane kiedyś na obudowie komputera) niestety w przypadku tulejki nie było takiej sytuacji. Jest to Aluminium czy może jakiś inny metal.

Jaką pastę zastosować do polerki na lustro?

Z góry przepraszam za tak rozległy opis :)
Obrazek
Kliknij na obrazek żeby zobaczyć galerię.
By Jaho
#803507
Pasta autosol z tego co kiedyś widziałem gdzieś w sklepie są dwie odmiany Metal i Aluminium czy analogicznie zastosować do do Metalu/stali ?
Awatar użytkownika
By PiotrekMK
#807532
Biała pasta polerska do stali wszelkiej maści a z braku pasty zwykła pasta do zębów tylko bez "dodatków" twardy filc i mozna walczyć :)
Awatar użytkownika
By Mutango
#807552
Przeca to chrom. Tzn warstwa chromu pokrywająca mosiądz, czy coś tam. Widać na krawędziach przetarcia.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.