EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By LazarUS
#227616
Witam wszystkich e-palaczy.
Mieszkam w UK...
Do tej pory wypróbowałem kilka różnych liquidów (od różnych dostawców) i najbardziej pasuje mi Kola Kick od TW (czasem rankiem wdycham Capucino).
Niestety (nie wiedzieć czemu, ale wieść gminna niesie, że pillbox zwija interes) TW już nie sprzedaje tego.
Chciałbym sobie sam zrobić taki liqiud ale żeby miał więcej dymu (ale o mocy takiej jak w sprzedawanej tam wcześniej Kick Kola 11mg).
E-Papieros używany przez 95% to Phidias (nie patrzcie w sygnaturę, bo nie wiem jak zmienić to co tam wpisałem) - swoją drogą świetny, wreszcie mam spokój z watką i innymi pierdołami typu "przecieki" - na atomizerach Cisco LR306.

Przeczytałem wiele postów na forach, ale (może z racji wieku) im więcej czytam tym mniej... rozumiem...
Co ja powienienem kupic (wybrać) z: Totally Wicked 1-sza opcja (<-kliknij), lub: Totally Wicked -druga opcja (<-kliknij), aby mieć dużo dymu i w miarę żeby (oczywiście po zmiksowaniu składników) oddawało w miarę smak "Kick Koli"?

P.s. Chodzi mi o to, co wybrać w dwóch pierwszych pozycjach.
Z resztą już sobie poradzę
:wink:
Awatar użytkownika
By mazz
#228701
Zapomnialem zapytac,skad masz informacje ze pillbox konczy swoja dzialalnosc ? Nawet nie strasz bo jak oni sie zwina to ja niewiem skad ja bede soczek zamawial,probowalem liquidow innych firm i jakos zadne mi nie podeszly,a TW malyyyna:)
Awatar użytkownika
By LazarUS
#229138
Rozmawiałem z Smokejuce (skąd nabyłem Phidia's). Ale swoją drogą nie za bardzo mu wierzę, bo facet ma troszkę bujną wyobraźnię, poza tym to jest to jakaś tam konkurencja dla niego...
Co do pillbox'a to dlaczego niby miałby zwijać interes, skoro w momencie załamywania się rynku palaczy na początku roku (kiedy była groźba wprowadzenia zakazu e-cig) to dlaczego teraz miałby się poddać? Z drugiej jednak strony jeśli patrzysz na jego sklep (stronę) to można zauważyć jakieś dziwne ruch (albo ostatnie maile w których jest mowa o jakichś aukcjach na produkty). I jeszcze jedno, wiesz że pillbox zlikwidował "zielony sklep (TECC)?

Cóż ja się też "uzależniłem" od ich e-liquid'ów (Kick-Kola), ale trzeba sobie jakoś radzić ;) Inna "inkszość" przeszedłem niedawno na LR (306). Kopa dymu, ale smak już nie ten sam.
Aż dziw bierze jak to niektórzy na Youtube zachwalają coś, a my (ja) się na to nabieramy (w wypadku moim chodzi o Cisco LR306 - który wszyscy (np. igetcha69 (4:45min) zachwalają, że smak luquidu jest "bez zmian" a nie jest).

Ok. Idę teraz gotować. :D
Awatar użytkownika
By mazz
#229445
No o TECC wiem poniewaz to byl pierwszy sklep w ktorym zaopatrywalem sie w sprzet i soczki,szkoda ze zwineli interes , a ich dzial na TW UK jest dosyc "biedny". Mam nadzieje ze chociaz TW pozostanie ze swoimi liquidami na rynku bo i inaczej to bedzie kicha .
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.