EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1727849
Byłem w stacjonarnym edymie wczoraj w Olsztynie. Chciałem zrobić swój pierwszy liquid, wieć kupiłem baze VPG Power Smoke i aromat Capella Double Watermelon . Buteleczke 10ml juz mialem wlalem 10ml i 9 kropel aromatu. Nie czekałem odrazu przeszedłem do vapowania (wczesniej z minute potrząsałem). Problemy mam dwa ;/
Pierwszy to taki że smak arbuza jest prawie nie wyczuwalny (nie wiem moze za malo kropel aromatu dalem ale nie mam jak tego sprawdzić bo mam tylko jedna buteleczke 10ml. a wole poczekac z 2 dni bo byc moze smak sie zmieni)
Drugi to taki że liquid strasznie gryzie w gardło podczas wydychania i nie da sie zbytynio tego palić , nie wiem czy to wina bazy .
Od czego zalezy czy liquid bedzie gryzł w gardło ? Od zawartosci nikotyny czy składu bazy ?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1727855
Pierwsza sprawa. Liquid po zrobieniu musi swoje odstać, dlatego nie czujesz smaku arbuza. Daj mu minimum 7 dni.
Druga sprawa. Tutaj przyczyn może być kilka. Moc na jakiej wapujesz, zły setup ( nie wiem czy kręcisz grzałki, czy używasz fabrycznych), moc liquidu, proporcje PG/VG?
Napisz coś więcej.
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1727856
Jaką moc na co dzień wapujesz? Jakiej mocy jest baza?
Jeśli baza ma moc jaką wapujesz w gotowcach, to żeby wykluczyć jedno albo drugie, po prostu zalej parownik czystą bazą, jeśli nie będzie gryzło znaczy że to wina aromatu.
Liquid potrzebuje czasu na przegryzienie, wszystko może się zmienić.
Awatar użytkownika
By styrodur
#1727911
Nigdy nie testowałem tego aromatu ale niektóre mają tendencję męczenia przy wapowaniu. Najlepiej by było gdybyś przetestował jakiś inny aromat i sprawdził czy będzie to samo. Ja mieszam już 2 lata na bazie power smoke i uważam, że baza jest ok.
Poza tym, tak jak ktoś wcześniej napisał nie zalewaj od razu po zmieszaniu, daj miksturze się przegryźć, chociaż 24h. Najlepiej jak postoi dłużej. Zalewać od razu po zmieszaniu to nie jest dobry pomysł.
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1728354
styrodur pisze:Nigdy nie testowałem tego aromatu ale niektóre mają tendencję męczenia przy wapowaniu. Najlepiej by było gdybyś przetestował jakiś inny aromat i sprawdził czy będzie to samo. Ja mieszam już 2 lata na bazie power smoke i uważam, że baza jest ok.
Poza tym, tak jak ktoś wcześniej napisał nie zalewaj od razu po zmieszaniu, daj miksturze się przegryźć, chociaż 24h. Najlepiej jak postoi dłużej. Zalewać od razu po zmieszaniu to nie jest dobry pomysł.


Hmm... spróbuje. Na razie tylko raz zalałem, mam jeszcze wiśniowy aromat od Falwor West zobacze jak wyjdzie :) Dzięki za pomoc :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.