EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By unexplainedforces
#197459
Witajcie
Odkryłem dziś maleńką nowość: PCC do Ego
Dla tych, którzy nie rozumieją skrótu PCC tłumaczę iż jest to przenośna ładowarka do Ego umieszczona w pokrowcu, który może pomieścić:
- 1 baterię Ego
- 1 baterię Ego w trakcie ładowania
- 2 kartridże
- butelkę liquidu 10ml

PCC posiada wbudowaną baterię 2000mah czyli może doładować będąc odciętym od źródeł zasilania około 3 standardowych baterii 650mah.
A jeszcze do nie dawna mówiło się iż PCC do Ego nikt robił nie będzie bo nie ma takiej potrzeby przy takich pojemnych bateriach. A jednak... rynek ego kwitnie elegancko :)

Obrazek

Obrazek

Jedyna rzecz która ogromnie mnie zaskoczyła to fakt, iż produkt ukazał się już we Włoszech w sprzedaży a w Polsce chyba nawet słowem o takowym urządzeniu nie wspomniano. A Włosi co do EP są klika miesięcy do tyłu w porównaniu do nas.
Cena wynalazku to 40€
Awatar użytkownika
By ogrodnik
#197471
Błąd:)..... właśnie jadą do Mnie:) Testowe które dostałem ... nawet, nawet. Nie jest to złe... przy tak dużej pojemności jeszcze magazyn zabieramy ze sobą... ale myślę że hitem będzie co innego...... PCC do EGO to moim zdaniem to tylko epizod... w EGO czasie. Waga PCC jest jego minusem, już samo EGO to kloc....
Awatar użytkownika
By [H3]
#197489
ogrodnik pisze:Błąd:)..... właśnie jadą do Mnie:) Testowe które dostałem ... nawet, nawet..(...) ale myślę że hitem będzie co innego......



Hitem przez duże H to będzie Bombinette lub AFS'ik do eGo, założę się że ogrodnik już coś kombinuje w tym kierunku. A PortableChargerCenter to bardzo przydatna rzecz ale nie HIT
Awatar użytkownika
By ogrodnik
#197495
unexplainedforces ..... zawsze namiesza:) Informacje o nowościach mam zawsze wcześniej, tylko do realizacji trzeba czasu.... (czytaj $) Zawsze wcześniej będą np Angole.... i czasem Janty ew. Włosi ... powód? siła nabywcza społeczeństwa.
Nowości kupuje garstka... u Nas w Polsce:(
Awatar użytkownika
By marko11166
#197500
ogrodnik a paypal już działa bo jak będą nowości to i zakupy trzeba jakieś zrobić
Awatar użytkownika
By unexplainedforces
#197508
ogrodniku drogi, po to są takowe fora aby o nowych rzeczach informować. Ja nie jestem dostawcą toteż nie muszę robić tajemnicy z powodu odkrytego przeze mnie nowego urządzenia. To moje hobby toteż studiuję na prawo i lewo co ciekawego się w tym kierunku dzieje

A siła nabywcza włochów nie ma tu nic do rzeczy. Oni są cieńcy jak nie powiem co ;) Zero sklepów stacjonarnych, zaledwie 4-5 internetowych więc nie ma o czym rozmawiać
Awatar użytkownika
By ogrodnik
#197530
unexplainedforces pisze:ogrodniku drogi, po to są takowe fora aby o nowych rzeczach informować. Ja nie jestem dostawcą toteż nie muszę robić tajemnicy z powodu odkrytego przeze mnie nowego urządzenia. To moje hobby toteż studiuję na prawo i lewo co ciekawego się w tym kierunku dzieje

A siła nabywcza włochów nie ma tu nic do rzeczy. Oni są cieńcy jak nie powiem co ;) Zero sklepów stacjonarnych, zaledwie 4-5 internetowych więc nie ma o czym rozmawiać


To była forma żartu..... a poważnie to chyba nie trzymają po tygodniu i dłużej towaru w swoich UC.
Właśnie z tego powodu ciężko mi pisać o nowościach:(.
Schody zaczynają się już w Chinach.... przesyłki muszą być wysyłane z HK to dodatkowe 2-3 dni.
Szybciej jest Chiny>>>>US>>>>>Polska tylko transport....:( dlatego nowości mam droga przez ocean spokojny 2-3 dni i u Mnie:) masówka... przez HK>>>Dubai<<<<Koln>>>>W-wa 14 dni.....
Awatar użytkownika
By ogrodnik
#197550
unexplainedforces pisze:co do UC we Włoszech to nie będę się wypowiadał bo szlag mnie na samą myśl trafia.
Mogę jedynie powiedzieć, ciesz się że żyjesz w Polsce a nie we Włoszech. Tu to dopiero jest masakra

Masakra to UE... i dyrektywy.
Nowość to kod HS, bat na e-papierosy.
Ekonomiści rządowi potrafią liczyć.... i jednak analog wychodzi najkorzystniej:) ale to już nie temat na forum....raczej dni e-fajka są policzone:(
Awatar użytkownika
By ogrodnik
#197569
unexplainedforces pisze:A w to akurat nie wątpię. W Italii ceny są wyższe od Polskich dlatego ja kupuję w Polsce :)

Powinneś załozyć wątek o ep we Włoszech... ponoć takie są popularne e-papierosy w Italii..... takie opinie słyszałem od osób które wróciły Włoch
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#197644
ogrodnik pisze:Ekonomiści rządowi potrafią liczyć.... i jednak analog wychodzi najkorzystniej:) ale to już nie temat na forum....raczej dni e-fajka są policzone:(


Nie strasz :(
szukaj lepiej zarowek na gwint 510 i 901.
Awatar użytkownika
By unexplainedforces
#197654
Ja sprzedaję we Włoszech ale nie prawdą jest iż EP są tu popularne, wręcz odwrotnie. Ludzie nawet nie wiedzą co to jest a ci co wiedzą to modele 401 uważają za szczyt możliwości. Forum włoskie liczy kilkaset osób, ale co drugi włoch nie wie jak się używa internetu więc może przez to.
Awatar użytkownika
By Abaddon84
#203033
Czytając te wątki to aż w szoku jestem bo wydawało mi się że w kategoria 100 lat za murzynami mamy miejsce zaraz z początku a tu takie coś we Włoszech :D
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.