EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By szejk7777
#299242
witam mam pytanie . kiedy wdycha sie do płuc dym z epapierosa ( para wodna ) to zbiera sie woda w płucach ? :shock:
Awatar użytkownika
By szperaczz
#299243
szejk7777 pisze:witam mam pytanie . kiedy wdycha sie do płuc dym z epapierosa ( para wodna ) to zbiera sie woda w płucach ? :shock:

A kto Ci powiedział że to para wodna :P

Sent from my Milestone using Tapatalk
By jalens
#299244
szperaczz pisze:
szejk7777 pisze:witam mam pytanie . kiedy wdycha sie do płuc dym z epapierosa ( para wodna ) to zbiera sie woda w płucach ? :shock:

A kto Ci powiedział że to para wodna :P

Non stop w gazetach tak piszą!
Awatar użytkownika
By szperaczz
#299245
jalens pisze:
szperaczz pisze:
szejk7777 pisze:witam mam pytanie . kiedy wdycha sie do płuc dym z epapierosa ( para wodna ) to zbiera sie woda w płucach ? :shock:

A kto Ci powiedział że to para wodna :P

Non stop w gazetach tak piszą!

Czyli cud :P Para wodna bez wody :P

Sent from my Milestone using Tapatalk
Awatar użytkownika
By boogeyman
#299249
To co, para liquidowa? :lol: z def. para powstala po doprowadzeniu do odpowiedniej temperatury roztworu mogącego zawierać gliceryne, glikol propylenowy, wode destylowaną, aromat(y) oraz substancje utrwalaje i ulepszajace smak :lol:

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Ostatnio zmieniony 27 maja 2011, 10:30 przez boogeyman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#299250
Zbiera się, zbiera... ludzie, którzy trzy lata używają e-fajka mają tam już wiadro wody. Niektórym się nawet ulewa jak się pochylą.
Luuuuudzie - no dajcie spokój, bo łapy opadają.
Awatar użytkownika
By dubanek
#299252
szperaczz pisze:
szejk7777 pisze:witam mam pytanie . kiedy wdycha sie do płuc dym z epapierosa ( para wodna ) to zbiera sie woda w płucach ? :shock:

A kto Ci powiedział że to para wodna :P

Sent from my Milestone using Tapatalk

*ROFL* *ROFL* *ROFL*
By pidyn.Mawr
#299254
Zbiera sie, i to bardzo duzo.
Moze nawet wiecej niz u milosnikow sauny.


pidyn.M@wr from mobile
Awatar użytkownika
By Milicjant1990
#299257
oj tam oj tam przecież to logiczne, że nic się w płucach nie zbiera. Jakby się coś zbierało to na forum są osoby, które wapują już ok 3 lata i pewnie odczuły by już jakieś dolegliwości a z tego co mi wiadomo to nikt nic takiego nie wspominał
By jalens
#299258
Niestety, za bzdury, jakie wypisują w prasie dyżurne panienki-redaktorki będziemy mieli nie tylko takie kłopoty. Politycy też czerwpią "wiedzę" z gazet. Efekt - w Brazylii. A koledze, który pytał o nasze wodne płuca, sugeruję tę lekturę, nie jest długa http://starychemik.wordpress.com/e-papierosy-faq/
By marcinl
#299259
logiczne dla e-palaczy owszem
dla niezorientowanych w temacie już nie

wiec wracając do tematu i pytania
nie, nie zbiera się ;)
Awatar użytkownika
By Tusia
#299264
szejk7777 pisze:witam mam pytanie . kiedy wdycha sie do płuc dym z epapierosa ( para wodna ) to zbiera sie woda w płucach ? :shock:

A dlaczego pytasz?
Masz jakiś płyn w płucach czy tak z ciekawości?
By pidyn.Mawr
#299272
marcinl pisze:logiczne dla e-palaczy owszem
dla niezorientowanych w temacie już nie

wiec wracając do tematu i pytania
nie, nie zbiera się ;)


Jak to tylko dla e-palaczy logiczne?
A jak idzie na saune?
A pod prysznicem?
Czy wtedy tez wchodzi na forum budowlane o pyta czy mu woda w plucach osiada?
A jak na mrozie pare z paszczy puszcza? To co?
Ludzie, przeciez troszke logiki i zdrowego rozsadku trzeba.


pidyn.M@wr from mobile
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#299273
Z podobną opinią spotkałem się u osoby palącej analogi. Stwierdziła, że nie przestawi się na e-papierosa, bo się zbiera płyn w płucach. Ludzie gdzieś się bzdur naczytali....
Awatar użytkownika
By Tusia
#299285
Płyn w płucach, opłucnej to się zbiera z powodu choroby, urazu... a nie od oddychania, nawet w mocno wilgotnym środowisku (np. w tropikach, saunach, podczas wilgotnych inhalacji leczniczych) . :wink:
Nie ma się co dziwić, jest różny poziom wiedzy, świadomości, inteligencji w społeczeństwie.
Dlatego trzeba odpowiadać nawet na takie pytania jeśli mogą tę świadomość wzbogacić. :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#299290
pidyn.Mawr pisze:A jak na mrozie pare z paszczy puszcza? To co?

Od kiedy wapuję, to właśnie zaobserwowałem, że więcej pary wychodzi mi z paszczy na mrozie.
Może to właśnie ta woda, co się uprzednio zebrała jest wydalana :?:
No bo niby skąd ta para :?:
Awatar użytkownika
By Adam2K
#299296
Łomatko ! Puściłem właśnie kontrolnego pawia - luuudzie ile płynu wyszło !
Awatar użytkownika
By PucH2
#299301
Wielbłądy gromadzą zapasy wody w garbie. Ludzie, a jak brzmiało pytanie?
Awatar użytkownika
By krakry1
#299315
StaryChemik pisze:Zbiera się, zbiera... ludzie, którzy trzy lata używają e-fajka mają tam już wiadro wody. Niektórym się nawet ulewa jak się pochylą.
Luuuuudzie - no dajcie spokój, bo łapy opadają.

:lol: :lol: :lol:
a niektórzy e-palacze to nawet konewki na działce nie używają - podlewają grządki bezpośrednio z przełyku. :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Milicjant1990
#299323
nie dość, że na paleniu oszczędzają, to jeszcze na wodzie :lol: takie kombo :lol: :mrgreen:



masive82:
Temat zamknięty - "nie ma głupich pytań - są głupie odpowiedzi" pasuje idealnie jako powód.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.