EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By marwisn
#46675
Witam wszystkich e-majsterkowiczów :lol:

Korzystając głównie z penów, miałem ciągły problem z przechowywaniem poszczególnych elementów :D .

Bateryjki, atomizery i cała reszta latały po całym samochodzie. Oryginalne etiu (w moim przypadku colinss'a) są efektowne, ale mało praktyczne :? .

Kilka dni temu napotkałem w markecie starter sieci mobilking. Metalowe pudełko wydało mi się idealne. Niestety po wrzuceniu wszystkiego razem do środka, okazało się, że wszystko w nim lata. Strasznie to hałaśliwe było i mogło uszkodzić poszczególne elementy.

Postanowiłem dorobić specjalną wkładkę, która wszystko ustabilizuje.

Wykonanie całości zajęło mi godzinkę. "Papierosnica" mieści 4 baterie, atomizer i dwa wkłady. Sprawuje się rewelacyjnie, wszystko pod ręką :D .

Poniżej kilka fotek. Może ktoś skorzysta.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
By Wolter
#71181
Kadzio pisze:Szukałem i szukałem i idealnej papierośnicy na 2 papierosy nie znalazłem
Przeglądając forum znalazłem wynalazek Marwisn'a i postanowiłem dostosować go do moich potrzeb. Wyszło coś idealnego ;)
Materiały użyte :
Starter mobilking
Wata filtracyjna (zabezpiecza bateryjki przed zwarciem)
Kostka z tworzywa PCV
No i jeszcze zapalniczka wklejona żywicą która podpalała przestarzałe analogi ;)

Obrazek

Obrazek


zrobiłem podobną z kawałka plastiku pcv
jednak i tak dedykowane papierośnice są lepsze :)
Awatar użytkownika
By marwisn
#83334
Ciesze się, że moja koncepcja komuś pomogła.

Wkładka jest z tworzywa PCV.

Otwory wierciłem na wiertarce stołowej, bo przy tej głębokości (około 60mm) i niewielkich odstępach pomiędzy nimi pewniejszy odwiert.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.