EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By donjohn
#222273
Fajny mod...bardzo mi się podoba :D
aluminium czy stal ?
Awatar użytkownika
By Kszywho
#222274
Ładnie wygląda. Jakby go fabryka robiła.
No to teraz czekamy na szczegółowy opis tego maleństwa :mrgreen:
Ps. Ten akumulatorek w środku wygląda mi znajomo.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#222280
Duży, masywny, ciężki. Gdzie to ustrojstwo ma włącznik? Oto jest pytanie.
Awatar użytkownika
By fajnygosc
#222396
Witam wszystkich.Modziontko jest wykonane z niklowanych przedłużek do baterii ściennych np.takie http://allegro.pl/przedluzka-mosiezna-c ... 02474.html są, różniaste długości tego, można, więc zestawić moda, jaki nam pasi.Włącznik jest w podstawie udało mi się dobrać odpowiednią średnicę.Jedyny problem tych przedłużek to, że trzeba je trochę przeszlifować na zwężeniach w środku żeby batki wchodziły.Waży przyznaję godnie, ale mam duże łapy, więc leży jak trza,myślę, że jak by po nim tir przejechał to działałby dalej.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#222398
fajnygosc pisze:Witam wszystkich.Modziontko jest wykonane z niklowanych przedłużek do baterii ściennych np.takie http://allegro.pl/przedluzka-mosiezna-c ... 02474.html są, różniaste długości tego, można, więc zestawić moda, jaki nam pasi.Włącznik jest w podstawie udało mi się dobrać odpowiednią średnicę.Jedyny problem tych przedłużek to, że trzeba je trochę przeszlifować na zwężeniach w środku żeby batki wchodziły.Waży przyznaję godnie, ale mam duże łapy, więc leży jak trza,myślę, że jak by po nim tir przejechał to działałby dalej.

Wiedziałem, że to fabryczny połysk :mrgreen:
Oblegaliśmy sklepy akwarystyczne to teraz czas na Castoramy tudzież inne Brico i Leroy'e :mrgreen: :mrgreen:
Zapodaj jakieś fotki tego włącznika i główki, bo naprawdę zgrabnie Ci to wyszło.
Awatar użytkownika
By fajnygosc
#222405
Dzięki za słowa uznania.Jakby ktoś się nie zoriętował główka moda to po prostu końcówka od węża prysznicowego(na Wielkopolsce takich rzeczy się nie wyrzuca)
Obrazek
Awatar użytkownika
By boogeyman
#222407
Super pomysł :mrgreen: a można wiedzieć skąd ten włącznik wziąłeś? Nie mogę nic takiego znaleźć, ale pewnie pod złą nazwą szukam... :roll:
Awatar użytkownika
By Kszywho
#222408
fajnygosc pisze:Dzięki za słowa uznania.Jakby ktoś się nie zoriętował główka moda to po prostu końcówka od węża prysznicowego(na Wielkopolsce takich rzeczy się nie wyrzuca)

A skąd konkretnie jesteś? Trza się zgadać i oblukać osobiście tego moda :mrgreen:
Awatar użytkownika
By fajnygosc
#222411
Włącznik wyczaiłem w sklepie z elektroniką (konin) sam byłem zaszokowany jak go zobaczyłem myślałem, że będą tylko te popierdułki z czerwonymi łebkami a koleś wyjmuje szufladkę i mówi, że ma jeszcze takie myślałem, że go ucałuje, choć jestem hetero.
Awatar użytkownika
By PucH2
#222414
Bez tokarki i dużego nakładu pracy i ile dodatkowych zalet.
Można sąsiadce kran naprawić i jak przyjdzie kryzys mosiądz na złom sprzedać. Pokibicować na stadionie. Puszczać zajączki w słoneczne dni. Czy wykorzystać jako lusterko. Najważniejsze by ci się zdrowo paliło.
Na pewno znajdzie kilku naśladowców bo to naprawdę tani sprzęt do palenia na HV.
Awatar użytkownika
By fajnygosc
#222439
Dokładnie taka była idea Indu dla ludu, HV pod strzechy!.Do zalet, które wymieniłeś można zamiast baterii użyć ładunku prochowego i wystrzeliwać kartomizery(zabójcze e-papierosy)
Awatar użytkownika
By PucH2
#222518
fajnygosc pisze:Do zalet, które wymieniłeś można zamiast baterii użyć ładunku prochowego i wystrzeliwać kartomizery(zabójcze e-papierosy)

To akurat ni huha. Chyba ze jest to replika lub oryginał wykonany przed rokiem 1850. Inaczej trzeba mieć zezwolenie na taką lufe.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.