EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By martin8421
#415006
WItam. Ostatnio zauwazylem ze Pale wiecej bo od ok 2 tyg 3-4 katrize 1.2ml liquidu 11mg. od kilku dni zauwazylem ze w nocy jak sie budze to mam strasznie spocone nogi ... normalnie jak po aspirynie lub jakims grzańcu... !!! - czego wczesniej nie bylo... czy mogą być to objawy stworzone przez E-papierosa ? potrafie usiasc sobie przed tv i puszczac na okrągło dymek .... moze to sa objawy zbyt duzej ilosci nikotyny ?

a to znalazlem w wczesniejszych tematach ... co o tym myslicie czy to prawada ?

Nikotyna - trucizna;
e-papieros - więcej nikotyny;
twardy palacz - duże dawki;
obrona organizmu przed trucizną - podwyższona temperatura;
usuwanie trucizny - przez pocenie.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Marrtin
#415013
Powiem, ze ja też jak za dużo zwapuje to robi mi sie goraco. Ale mam takie sytuacje tylko z mocnymi liquidami...

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By OSKI
#415019
A przeplaliles sie kiedys analogami?
Jaki byl efekt?
Czyzby najpierw pobudzenie pozniej otepienie a na koniec palpiitacje serca
Efekt identyczny jak bys wypil ponad litr energetyka
Trzeba uwazac na serce bo niektorym zbyt cisnienie podnosi

Najpierw poczytac o przedawkowaniu nikotyny
Pozniej pisz ze ep =wiecej :)
Btw przy ep duza czesc nikotyny polykasz i dlatego potrzebujesz wiecej zeby uzyskac taki sam efekt
By jaceka
#415024
martin8421 pisze:WItam. Ostatnio zauwazylem ze Pale wiecej bo od ok 2 tyg 3-4 katrize 1.2ml liquidu 11mg. od kilku dni zauwazylem ze w nocy jak sie budze to mam strasznie spocone nogi ... normalnie jak po aspirynie lub jakims grzańcu... !!! - czego wczesniej nie bylo... czy mogą być to objawy stworzone przez E-papierosa ? potrafie usiasc sobie przed tv i puszczac na okrągło dymek .... moze to sa objawy zbyt duzej ilosci nikotyny ?

a to znalazlem w wczesniejszych tematach ... co o tym myslicie czy to prawada ?

Nikotyna - trucizna;
e-papieros - więcej nikotyny;
twardy palacz - duże dawki;
obrona organizmu przed trucizną - podwyższona temperatura;
usuwanie trucizny - przez pocenie.


Pozdrawiam

Ja pociłem się tak, kiedy rzuciłem analogi.
By martin8421
#415028
kto jak kto ale zeby moderator robil se jaja z tematu ??? zal... myslalem ze uzyskam konkretne informacje a nie robienie sobie jaj z tego objawu... dzieki tym ktorzy pisza na temat... a moderator i reszta prosze sie nie wypowiadac bo dla mnie to nie sa zarty
By romek romek
#415031
Kiedy przywapuję megaostro, pocę się w nocy. Całościowo.
Biorę to za reakcje organizmu - usuwanie nadmiaru nikotyny.
Jeśli masz podobny objaw, spróbuj ograniczyć e-palenie,
wtedy zobaczysz, czy ma to związek z wapowaniem.
Jeśli nie, a nadal Cię to niepokoi lub przeszkadza, idź do lekarza.
Awatar użytkownika
By dzaman
#415037
WYLUZUJ MARTIN
czy ty naprawde upatrujesz przyczyny potów w epaleniu? moze masz poprostu koszmary i jak się budzisz jestes spocony? jakbys przedawkował nikotyne to przypuszczam że nie zasnałbyś więc pomysl logicznie i idz moze zrób podstawowe badania krwi albo ob bo to pokazuje czy masz jakiś stan zapalny w organiźmie
By taxi
#415038
Masz penie syndrom odstawienia analogow :-) albo wiosna idzie moze piecyk wystarczy wylaczyc. Ale raczej stawiam na to pierwsze jak odstawilem analogi mimo palenia efajek to zalewalem sie potem trucizna z analogow wychodzila.
Awatar użytkownika
By krakry1
#415039
Pocenie w nocy ... po prostu : "organizm puszcza" (Seksmisja). ;-)
Awatar użytkownika
By Siarek
#415040
martin8421 pisze:kto jak kto ale zeby moderator robil se jaja z tematu ??? zal... myslalem ze uzyskam konkretne informacje a nie robienie sobie jaj z tego objawu... dzieki tym ktorzy pisza na temat... a moderator i reszta prosze sie nie wypowiadac bo dla mnie to nie sa zarty


... więc szukam pomocy medycznej na forum a nie u lekarza *ROFL* *LOL* *ROFL*
Awatar użytkownika
By Filemon
#415041
proponuje spryskać nogi Obrazek powinno pomóc xD
By keruj_jp
#415046
martin8421 pisze: od kilku dni zauwazylem ze w nocy jak sie budze to mam strasznie spocone nogi ... normalnie jak po aspirynie lub jakims grzańcu... !!!

PANOWIE!
Po co pisać jakieś dyrdymały, nocna potliwość jest szeroko opisywana w medycynie i ma wiele podstaw.
martin8421 - Ty nie pitol tylko zasuwaj do medyka!
poszukiwanie odpowiedzi (recepty, diagnozy itp.) na forum o e-p jest niepoważne!
Życzę zdrówka!
Awatar użytkownika
By ohlers
#415053
No, ja się czasem budzę w nocy spocony, nawet z krzykiem, ale to jak sobie przypomnę ile w danym miesiącu kupiłem, i za co spłacę kartę..., co powiem żonie itp... :twisted: :mrgreen:
By ep_markov
#415094
martin8421 pisze:WItam. Ostatnio zauwazylem ze (...)


Z takimi tematami to nie na to forum.
Jakbyś napisał, jak EP pomógł Ci w walce z rakiem to tak.

A poważnie, jak ktoś już radził najlepiej iść do lekarza, bo przyczyn pocenia się może być wiele, od prozaicznych do poważnych. A tutaj medyków nie ma.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#415100
martin8421 pisze:kto jak kto ale zeby moderator robil se jaja z tematu ??? zal... myslalem ze uzyskam konkretne informacje a nie robienie sobie jaj z tego objawu... dzieki tym ktorzy pisza na temat... a moderator i reszta prosze sie nie wypowiadac bo dla mnie to nie sa zarty

To udaj się do lekarza, bo narazie widać że to są żarty. Rozwiązywanie problemów zdrowotnych na forum :palm
By dolar
#415177
.........Wy ludzie naprawdę idziecie do lekarza jak zauważycie że w nocy Wam się nogi pocą??? To w takim razie już wiemy dlaczego w ośrodkach zdrowia są takie kolejki. A wracając do tematu. Z chłopa "wychodzą analogi" i po kilku dniach to minie. Ja bym nie panikował, a już na pewno nie szedł ze spoconymi nogami do lekarza.
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#415187
Haha! Kupcie sobie te plastry z Mango na stopy co wyciagaja toksyny;) Po nocy wygladaja jak filtr od analoga;)

Sent from my Milestone using Tapatalk
By keruj_jp
#415198
Nadmierna potliwość - to nie żarty, może byś objawem poważnych schorzeń,więc tylko do LEKARZA z tym.
Dla niedowiarków: *GOOGLE*
Wujek google > "nadmierna potliwość"
I czytać, a nie jaja se robić!
Awatar użytkownika
By Tusia
#415205
Moja koleżanka pociła się w nocy i okazało się, że ma gruźlicę... nawet nie kasłała.
Martin8421 jeśli źle się czujesz ogólnie to do lekarza.
Na niego spadnie odpowiedzialność za diagnozę, poradę, leczenie a nie na forum.
My, zdrowi, zbagatelizujemy sprawę bo samo pocenie to bzdet. Ale może ty naprawdę ciężko chory jesteś?
By martin8421
#415330
brawo dolar.... dlatego pytam czy to moze przyczyna EP ? do lekarza tak od razu nie polece ... !!! bez przesady ... ! zalozylem tyle temat zeby spytac czy ktos z forumowiczow tez cos takiego przechodził.

pytam jeszcze czy to jest prawda :

Nikotyna - trucizna;
e-papieros - więcej nikotyny;
twardy palacz - duże dawki;
obrona organizmu przed trucizną - podwyższona temperatura;
usuwanie trucizny - przez pocenie.

czy moze :

taxi napisał:
"Ale raczej stawiam na to pierwsze jak odstawilem analogi mimo palenia efajek to zalewalem sie potem trucizna z analogow wychodzila."

ale ja juz nie pale analogow prawie 4 miesiace... to dopiero trucizna by wychodziła?
By user
#415350
1 - tak, aczkolwiek to zależy od dawki ( w pomidorach, karczochach i innych, też jest nikotyna, a nie truje ;) )
2 - NIE, bo to od Ciebie zależy ile, i czy w ogóle
3 - tak
4 - nie wiem , ale jak jarałeś analogi, to przyjmowałeś kilka tysięcy trujących substancji więcej, i co? nie pociłeś się?
5 - nie wiem, ale patrz punkt nr 4
Awatar użytkownika
By Tusia
#415357
A ile masz tej temperatury na termometrze, matin8421 :?:
Zmierz temperaturę, ciśnienie i będziesz widział czy odbiegają od normy. To pierwsze podstawowe, domowe, badanie. Pomiary rób kila razy w ciągu doby, przed chmurzeniem, w trakcie, po chmurzeniu jakiś czas i w stanie niechmurzenia dłuższego. Wyniki zapisuj, godzina, wynik, data, notatka czy przed, w trakcie, czy po...
Awatar użytkownika
By krakry1
#415364
Wyjsciem jest też wystawienie nóg spod kołdry. 8-)
By jaceka
#415436
Wyskoczył mi pryszcz na nosie. Czy macie informacje skąd się wziął? e-palę już troszeczkę i może dlatego!!!?
chciałem też zapytać czy:
Nikotyna z np. pomidorów nada się do ep?
Czy w baterii też jest nikotyna?
Czy określenie pojemności baterii określa również zawartość nikotyny?
dlaczego chmurzac około 4ml liqiudu jeszcze się nie zatrułem?
czy jak wycisnę tego pryszcza to usunę z nim toksyny i nikosię?
dziękuje za odpowiedzi.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.