EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#66125
cóż wczoraj w trakcie ładowanie baterii w aucie padła mi uniwersalna ładowarka USB, szlag mnie trafił bo byłem kilkanaście godzin poza domem, a po 2 godzinach padły obie baterie :( i skończyło się 3 wypalonych analogach, ale nie o tym chciałem, jak myślicie naprawie gdzieś taka ładowarkę czy po prostu ją wyrzucić i kupić nową?
Awatar użytkownika
By Tomba
#66127
Pewno, że kupić nowe.
Ale Gawronek mnie zawiodłeś :) Nie potrafisz wytrzymać paru godzin bez analoga? TY ?
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#66130
nie bez analoga, a bez dymku, no cóż to jednorazowa akcja, niestety nocka w pracy bez fajeczki to koszmar, trzeba się czymś rozbudzić, najgorsze że wziąłem sobie liquid na bazie aromatu Inawery Coffe Cream jak dla mnie rewelacja i musiałem obejść się smakiem

mam jeszcze jedno pytanko, może ktoś wie czy kupię gdzieś w sklepie w Łodzi uniwersalną ładowarkę USB?
Awatar użytkownika
By Tomba
#66131
A nie macie sklepów Trendy w Tesco?
Trendy ma uniwersalne ładowarki na USB.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#66134
Trendy i Casablanka ma, jutro będę w Łodzi i w sumie nie wiem gdzie co jest poza 2-3 sklepami, mam na szczęście sieciową, ale jak jadę dłużej autem to USB była idealna, nie mam pojęcia co się wczoraj z nią stało, trochę się wystraszyłem że przejściówka samochodowa zrobiłą jej kuku, ale już na niej jeździłem i było ok, co prawda przejściówka z dwoma portami USB i wcześniej zawsze miałem podłączoną ładowarkę i GPS, teraz tylko ładowarkę

najgorsze jest to że nie mogę rozpalić EVO po 2 tygodniowym leżeniu w szufladzie, żeby zastąpić 510 na czas ładownia baterii
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#66142
dzięki, zajrze
Awatar użytkownika
By Px69
#66148
Gawronnek pisze:najgorsze jest to że nie mogę rozpalić EVO po 2 tygodniowym leżeniu w szufladzie, żeby zastąpić 510 na czas ładownia baterii


Qurde, nie strasz mnie, bo mój zapasowy atomizer Evo, leży w szufladzie od ponad miesiąca :roll:
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#66158
Px69 pisze:
Gawronnek pisze:najgorsze jest to że nie mogę rozpalić EVO po 2 tygodniowym leżeniu w szufladzie, żeby zastąpić 510 na czas ładownia baterii


Qurde, nie strasz mnie, bo mój zapasowy atomizer Evo, leży w szufladzie od ponad miesiąca :roll:

w końcu jeden rozruszałem


a co do ładowarki, napisałem do HG prośbę aby dołożyli mi ją do jednego z dwu zamówień, które czeka na wysyłkę i podali konto to przeleję kasę, aby nie tworzyć kolejnego zamówienia, właśnie dostałem odpowiedź, że przykro im że się już popsuła, i mimo iż nie ma na to gwarancji to dorzuca ją do jednego z moich zamówień, a przelewu nie muszę robić :)

ogólnie wiadomo, że jestem fanem HG ale kolejny raz widać że nie bez powodu
By dundee
#67207
Gawronnek czy jest szansa "otwarcia" tej uszkodzonej ladowarki i zamieszczenia na forum fotek co tam siedzi?
Przyznam sie, ze chodzi mi po glowie pewien pomysl na "transportowo-awaryjne ogniwo" na bazie ladowarki USB tylko co tam siedzi od strony elektronicznej?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By slodziak69
#67213
Zawsze można się zaopatrzeć w baterię na kibelku :) Ja odkąd posiadam taką, zapomniałem już o ładowaniu baterii :D
Inna sprawa, że jako student informatyki często jestem przy komputerze :)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#67248
W ładowarce Samochodowej USB jest tylko bezpiecznik i mały układzik, który wskazuje stan naładowania odbiornika - czyli np. e-p
w środku zmieści sie spokojnie bateria od sticka, fajki lub cygarka (500mAh) więc raz lub dwa można podładować :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.