EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By laki001
#86796
Dobry sposób ,by uchronić nasze kibelki od nadmiernego załamywania ,a w końcu uszkodzenia. Sprężynka pasuje od dużego wtyku (Jack 6,3) ,koszt 3-5zł.Sprężynkę wkręcamy na kabel spiralnie, tak jak np,kółko do klucza od domu.Jeżeli kabel się obraca w baterii ,a często się to zdarza ,to należy go kropelką przykleić w otworze,następnie czubek baterii posmarować kropelką po samym obrzeżu w koło i docisnąć mocno sprężynkę,przytrzymać do wyschnięcia ,sprężyna jak widać pasuje jakby była do tego stworzona, ja użyłem kleju szybkiego Loctite 406,ale kropelka też może być. Obrazek , Obrazek , Obrazek
Awatar użytkownika
By ubs
#86808
Zrobilem troche inaczej, ale i tak kabel po 3 miesiacach ukrecil sie przed dekielkiem :(
Teraz mam moze nie estetycznie, tasma przyklejony do rurki ep, zrobilem tak ze wszystkimi kibelkami.
Awatar użytkownika
By laki001
#86822
W T108 jest jedna dziurka koło gwintu do zasysania powietrza,a w M201 są dwie dziurki ,tak ,że ani jeden ,ani drugi nie bierze przodem powietrza ,przecież w baterii bez kabelka nie ma z przodu otworu.Najlepszym rozwiązaniem by było gniazdo obrotowe na czubku,takie jak jest w niektórych suszarkach do włosów.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.