EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By R4di_savante
#539241
Regardless of whether or not ENDS contain nicotine or tobacco extracts, they are used to mimic
smoking, which could be considered as a (direct or indirect) promotion of tobacco use.
*BOJE SIE*

Zakazać używania e-papierosa bo publiczne vapowanie to promocja/reklama...?!?

Wszystkie członki opadają...

If ENDS are not banned, a two-pronged strategy – regulating ENDS as both a tobacco and a
medical product – could close potential loopholes in their regulation. However, Parties may again wish
to consider the desirability of allowing the sale of new products that may have the capacity to maintain
a nicotine addiction.

...
If a Party decided to categorize and regulate ENDS as tobacco products, all provisions of the
WHO FCTC would also apply to ENDS


Zamiast zakazywać można zaklasyfikować e-papierosa jako produkt medyczny lub tytonio-podobny i nałożyć podatki...
Awatar użytkownika
By jupiajo
#539327
Agenda na stronie 7 i 8 dokumentu zjeżyła mi włosy na głowie.
W wielkim skrócie duch tego dokumentu:

WHO chce dobra mas.
WHO nie chce by masy używały tytoniu. (trudny cel, może kiedyś).
WHO nie chce by masy używały urządzeń dostarczających nikotynę (bezdyskusyjnie, najlepiej zdusić teraz w zarodku).
WHO uważa, że masy są bezmyślne.
WHO uważa, że świadomość i rzeczywistość mas powinna być odgórnie narzucona przez bodźce i zakazy.
Awatar użytkownika
By Pendrzec
#543776
magdaha pisze:Hej. O co tu chodzi ??? Już trzy osoby w tym tygodniu powiedziały mi , że lepiej palić "zwykłe "papierosy , bo to cholerstwo niezdrowe i jeszcze gorsze !!! I bądź tu człowieku mądry.


no to się słuchaj "analogowców"... kto Ci broni?? moje i znajomych e-palaczy wyniki badań medycznych mówią co innego.
Awatar użytkownika
By cinto
#543796
To następnym razem jeśli zaatakuje Cię jakiś "madry" analogowiec spytaj się go aby wyjaśnił Ci w jaki sposób epapieros tobie szkodzi bo ty mu możesz udowodnić 4000 substancji szkodliwych.
Moim zdaniem to jest pod/świadoma zazdrość że ty się uwolniłeś od śmierdzieli a oni w tym g... trwają. To jest podobnie jak np. sąsiad kupi sobie nowy samochód to wszyscy dookoła jeżdżący "poldkami" źle o nim mówią nie mając żadnych podstaw.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.