EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By PucH2
#367314
Jak wiadomo zmorą DC "kartomizer dual coil" czy GT jest ustnik gdzie nie wiadomo kiedy napijemy się płynu. Mimo że wycieków nie ma. Jest na to sposób. Kupić Drip Tipa. A może by tak taniej i inaczej?
By nie kupować specjalnie Drp Tipa no i mieć zawsze pod ręką gumowy płaski ustnik opracowałem sposób by przystosować oryginalny ustnik DC i GT by nie pił płynu.


Nit zrywany 3 milimetry lub większy z kwasówki i oryginalny gumowy ustnik.
Obrazek
Wkładamy nit do ustnika jak pokazano na foto.
Obrazek
Wybijamy delikatnie w dłoniach trzpień. Który wyjdzie z przeciwnej strony. Patrz foto
Obrazek
No i cieszymy się z ustnika który da nam podwójną satysfakcje. Nie pije i nie potrzebuje wymiany na drip tipa. Nie przymarza do ust i dalej jest płaski, mimo że metalowy. A i nie szkoda go jest zgubić.
Obrazek
Smacznego
Awatar użytkownika
By Kopciuch
#367348
Dzięki, bo to faktycznie zmora. Spróbuję, ale do GT dodawane są chyba ustniki z twardego plastiku, a ten nit wejdzie pewnie tylko do gumowego (?). Wszystkie swoje gumowe pociąłem jako "nakładki" do dripów 510 wkładanych do GT :lol:
Awatar użytkownika
By domekrap
#371752
czy ten nit po włożeniu do ustnika należy uciąć? bo drui i trzeci rysunek pokazują końcówki nita, a na następnym obrazku ustnik wygląda tak jakby nita nie było
By user
#371753
domekrap pisze:czy ten nit po włożeniu do ustnika należy uciąć? bo drui i trzeci rysunek pokazują końcówki nita, a na następnym obrazku ustnik wygląda tak jakby nita nie było


Puch2 pisze:Wybijamy delikatnie w dłoniach trzpień. Który wyjdzie z przeciwnej strony. Patrz foto
Awatar użytkownika
By Goldi
#371755
Nic nie obcinasz tylko wybijasz trzpień. To jest nit zrywalny który składa się z dwóch elementów: aluminiowego nita i stalowego trzpienia.
Awatar użytkownika
By domekrap
#371757
ok tylko czy ten trzpień jest potem z ustnikiem? Na ostatnim foto nit nie widzę
Awatar użytkownika
By Goldi
#371760
Trzpień wyciągasz a w ustniku zostaje nit z dziurką w której był trzpień.
Awatar użytkownika
By PucH2
#371761
Nit jest z kwasówki. Nie zaznaczyłem tego w opisie. W każdym metalowym mają takie nity jak i na aledrogo.
Awatar użytkownika
By domekrap
#371775
Jeżeli jest tak jak opisujecie - czyli po włożeniu nita wyciągamy trzpień to wygląda na to, że drugie foto pokazuje odwrotne włożenie nita.
By Pilot353
#371777
domekrap pisze:Jeżeli jest tak jak opisujecie - czyli po włożeniu nita wyciągamy trzpień to wygląda na to, że drugie foto pokazuje odwrotne włożenie nita.


:wink: :(
Awatar użytkownika
By Goldi
#371778
Na tych trzech zdjęciach wszystko jest pokazane tak jak należy to zrobić po kolei.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.