EPF
By nsp
#934635
Drodzy Forumowicze,

Piszę w imieniu redakcji serwisu Nicotine Science and Policy (http://nicotinepolicy.net) - młodziutkiego, bo wystartował we wrześniu, ale dynamicznie się rozwijającego portalu poświęconego newsom, badaniom i analizom polityki nikotynowej na świecie. Co tydzień na stronach serwisu pojawiają się nowe wpisy w blogu - piszą znane osoby, także i z Polski.

Z okazji Świąt, chcielibyśmy zamieścić na blogu post nietypowy - "Vaping at Christmas" - zebrać w jednym miejscu, czego życzyliby sobie wzajemnie, i innym e-palacze. Tak więc w imieniu zespołu NSP, chciałby zaprosić Was do dzielenia się w tym wątku Waszymi "chmurzącymi" życzeniami. Idą Święta, więc wyobrażamy sobie że ograniczenia i przeszkody znikają, i życzymy sobie i innym... no właśnie, czego?

Bardzo liczę na wiele odpowiedzi! W piątek 20-go zbiorę wszystkie, przetłumaczę (jeśli możecie pisać po angielsku, byłoby super! - inaczej musicie się zdać na moje tłumaczenie), zredagujemy je i powinien powstać z tych życzeń sympatyczny świąteczny post na NSP - z Polskim akcentem :wink: . Całość zostanie opatrzona podpisem w stylu "Forumowicze e-papierosy-forum.pl".

Pozdrawiam!
By PaweL_
#934792
"Wesołych świąt,i bezawaryjnych batek,oraz modów pod choinkę :)" W angielskim "Merry Christmas, and failsafe Bats, and mods for Christmas :)"
Awatar użytkownika
By Hunka
#936342
Żeby wszyscy diabli wzięli Szanownych Urzędników Unii Europejskiej
Niech kwiczą po wieki jak Tantal, Syzyf i król Midas razem wzięci.
Awatar użytkownika
By PucH2
#936393
Życzę by nikotyna wzorem innej trawy nie poległa i bym zawsze mógł w Holandii EP po kopcić, jak dziś u nas.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.