EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zimnokrwisty
#1411475
Witam. Wczoraj zakupiłem do swojwgo istick 20W Nautilus mini. Problem jak w temacie, używam liquidu Liqua, występuje na ustawieniu 10W+. Jakieś pomysły? Wina liquidu czy grzałki?

Wysłane z Galaxy Note 4 za pomocą Tapatalka
By zimnokrwisty
#1411494
To czyszczenie robie co chwilę od rana a i tak co piąty buch jest zamachem na mój język :/ jak rozpoznać liquid 50/50? Teraz palę na 9w i shotow liq nie ma, ale przy buchach powyżej 2s czuje jakbym wciągnął mokry dym. Dzwoniłem do punktu, w którym kupiłem razem z tymi liquidami Liqua i powiedzieli mi, że one są w porządku i raczej to grzałka, która była założona fabrycznie jest tutaj problemem i należy ja wymienić, słusznie?

Wysłane z Galaxy Note 4 za pomocą Tapatalka
By Krasnal45
#1411503
Dałem Ci odpowiedz na Twojego posta. Skoro panowie sprzedawcy z punktu sprzedaży są tacy genialni.... to niech Ci wymienią grzałkę w ramach reklamacji :mrgreen: I następną i następną i następna..........
By zimnokrwisty
#1411504
W sumie to może być wina tego liq. Kupiłem trzy, pierwsze dwie h palilem energydrinka i chyba problem nie występował, chyba dopiero jak nie mogąc sie doczekać brzoskwini wylalem energy i ja dodalem zaczęły się problemy. Ten energy drink wydaje sie dosyć gęsty.

Wysłane z Galaxy Note 4 za pomocą Tapatalka
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.