EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By PucH2
#1037703
Tym razem prezentuje akcesoria PucHa używane od dwóch lat do inhalowania gdzie chmurzyć nie wypada lub jest zakazane. Czemu dopiero teraz pokazuje? Bo dopiero od niedawna mechaniczne mody są w modzie. Płyny do tych modów niestety nie są dostępne w sprzedaży detalicznej i PucH2 wykonuje je sam. Reszta na zdjęciach. Kto nie rozumie to jego broszka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Smacznego

Edit: Nie jest to wątek primaaprilisowy. Te mody bezdymne naprawdę spełniają swoje zadania od lat. Gdyby było zainteresowanie to podam przykładowe przepisy na płyny do tych atomizerów. Używane kupnych liqidów kończy się rozwolnieniem o czym ostrzegam.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2014, 07:08 przez PucH2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By daras25
#1037865
orient pisze:Sprejujesz sobie paszczę? Nie lepiej LQ wyłącznie z PG i po zaciągnięciu wstrzymać oddech na ok 20 s?

20 sekund ? :shock:



Tapa
Awatar użytkownika
By Habi
#1037915
Szalony :D
Udusić się można :)
10sekund w zupełności wystarczy.
By orient
#1038242
daras25 pisze:20 sekund ? :shock:


Osoby ze słabszymi płucami mogą krócej. Dłuższe wstrzymanie daje lepszego kopa i na dłużej starcza.
Awatar użytkownika
By Hunka
#1038299
W miejscach zakazanych czyli pod różowym kocykiem?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1038584
orient pisze:Sprejujesz sobie paszczę? Nie lepiej LQ wyłącznie z PG i po zaciągnięciu wstrzymać oddech na ok 20 s?

Niestety liqidy na samym PG tak samo dymotwórcze jak na glicerynie. Sprzęt lepszy niż kilka lat temu i nie ma różnicy w oparach.


Hunka pisze:W miejscach zakazanych czyli pod różowym kocykiem?

W tych sytuacjach to normalne mody dymam. Celebryci tak już mają :lol: .
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.