EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Darencjusz
#337344
Witam wszystkich po dłuugiej nieobecności na forum.
Chciałem zaprezentować mojego moda, który z założenia nie ma sprawiać kłopotów w przypadku np. przepalenia się grzałki. Posłużyłem się rozwiązaniem typowym dla liquinatorów prezentowanych na tym forum, jak również na konstrukcjach pokazywanych na YouTube. Tak więc mój mod składa się z obciętej strzykawki 10ml (chwilowo wykorzystałem zwykła dwuczęściówkę), dwóch uszczelek silikonowych oraz rurki z kartomizera bezwatkowego. Po zdjęciu z rurki naklejki i lekkim zaostrzeniu jednego z końca za pomocą wiertarki akumulatorowej i papieru ściernego wyciąłem w uszczelkach otwory wewnętrzne, które musiałem jednak trochę "rozwiercić" za pomocą papieru ściernego nawiniętego na ołówek.
Na rurce od kartka wypiłowałem dwie szczeliny i zmontowałem wszystko razem mocując na powrót wnętrze kartomizera z przed demontażu.
Rurka strzykawki jest 16mm krótsza, niż kartomizer- w ten sposób ustnik pozostał jak w zwykłym kartomizerze. Tak więc mój mod, to teraz kartomizer CE2 (bezwatkowy) o powiększonej pojemności do około 4 ml-(nie mierzyłem dokładnie).
W przypadku zużycia kartomizera zdejmę jego rurkę ze szparkami i zamontuję ją na nowym kartomizerze. Napełnianie moda za pomocą strzykawki, tak, jak w zwykłym kartomizerze, tyle, że wyjąłem tą uszczelkę przy kubku ceramicznym i w jej miejsce założyłem drugą taką, jak ta płaska. Całość jest bardzo szczelna, nic się nie przelewa do baterii. Jak kupię dripa pod 510, i strzykawki jepszej jakości, to kojejny mod będzie dłuższy o te 16 mm przez co zwiększy się jeszcze pojemność. Na razie muszę pomyśleć o oklejeniu moda, bo zwykłe strzykawki są za mało "szkliste" i efekt wizualny taki sobie. Jak dojdę, jak się wstawia zdjęcia, to okażę mój wyrób.

Pozdrawiam. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Thaniell
#337348
Darencjusz pisze:Witam wszystkich po dłuugiej nieobecności na forum.
Chciałem zaprezentować mojego moda


czekamy :)
Awatar użytkownika
By UNSU
#337353
skoro strzykawka jest mało przeźroczysta to może wypróbuj tubkę (opakowanie) na pędzelki - żona mi coś takiego sprezentowała gdy używała pędzelków kosmetycznych. Czekamy na fotki. pozdro.
Awatar użytkownika
By Darencjusz
#337369
No to popełniłem plagiat :oops: W każdym razie potwierdzam, że taka konstrukcja jest możliwa do zrealizowania małym wysiłkiem (kwestia dobrego pilnika) :wink:

Pozdrawiam *CZAJNICZEK*
By pidyn.Mawr
#337376
Thaniell pisze:gratuluję, cudzego pomysłu ;)


A to 2 ludziów nie może niezależnie tego samego wymyślić?
Ja też to "odkryłem" nie wiedząc, że to już kilka razy wymyslono.
Widać kolega myśli logicznie, to sobie "wynalazł" też.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.