EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By hejter
#1360317
Witam. Mam problem z zestawem podanym w tytule tematu.
Problem polega prawdopodobnie na słąbym transporcie liquidu ale ciezko mi samemu dojsc do jakiegokolwiek wniosku bez opinii ludzi, którzy mieli już styczność z czymś takim.

Gdy odstawiam moda na pare minut, zaciągne się raz to buch jest konkretny, chmura dosyc spora smak tez ale juz następny buch nie jest taki sam i kazdy kolejny jest coraz mocniejszym bobrem az w koncu nie da sie palic i sie duszę od tego.

Gdy zakropię grzałkę w środku liquidem to kilka buchów jest naprawde dobrych ale chwile pozniej gdy ten liquid ktory w srodku jest wyvapuję to znowu to samo.

Myślę, że to kwestia transportu liquidu do grzałki ale no nie wiem, zdaje się na wasze propozycje.



PS. Kilka osob stwierdzilo ze nemesis + nautilus to kiepski zestaw. Przyjalem ich opinie do siebie dotąd az nei zauwazylem ze gdy ręcznie transprotuję liquid do grzałki to wszystko sie pali jak należy. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1360342
Transport jak nic, druga sprawa mechanik daje z "siebie wszystko", więc o bobra też łatwiej. Sprawdź na innej grzałce, pogmeraj przy starej :wink:
Awatar użytkownika
By hejter
#1360861
Mozecie sie śmiać ze mnie ale wybiłem gwoździem i młotkiem nową dziure w grzałce. Teraz pali sie idealnie, nie siorbie nawet ani zadnych bobrów nie ma. JEst po prostu idealnie. :D
Awatar użytkownika
By hejter
#1360872
Znaczy dziurki w grzałce są pewnie odpowiednie bo nautilus nie jest stworzony do modów. Natomiast ze względu na to ze mod dostarcza dosyc duże zasilanie w porównaniu do egonów no to automatycznie dopływ liquidu powinien byc wiekszy ;P. I tak nie mialem nic do stracenia bo grząłka kosztuje 9 zł ale co mi z tego skoro nie dało sie palić.

Młotek i gwóźdź czyni cuda :P
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.