EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Bulba
#219610
Czekamy na fotki wnetrznosci :D
Awatar użytkownika
By bigbaster
#219628
Mod jaki jest każdy widzi :) a Polak lubi „flaczki” ;)
Awatar użytkownika
By wojan
#219635
Wnętrze to nic innego jak 2 baterie 3,2v. Mogę złożyć parę sztuk za jakiś czas bo chwilowo brak części. A dymi naprawdę znakomicie i w końcu rozwiązałem problem z przyciskiem (te kliki mnie denerwowały). Bulba sam sobie złoży :).
Ps.
Jak by co to na pw lub gg.
Awatar użytkownika
By Bulba
#219641
Mozna ladnie wyciszyc klikacza
pakujac go w koszulke termokurczliwa ;)
A jeszcze lepiej w gumowa rurke :D
Awatar użytkownika
By wojan
#219644
Ten najzwyklejszy wydaje się być najlepszy. Doskonale można regulować ilość i gęstość dymu. Na świeżych bateriach nawet takiemu palaczowi jak ja trudno wciągnąć chmurę jaką wytworzy mój mod.
Awatar użytkownika
By wojan
#219771
Będę zamawiał części i mam pytanie: czy ktoś może ma ochotę na mojego moda?. Cena za samo body (gwint 510 lub 801) 50 zł z przesyłką. 2 baterie + ładowarka - 70 zł. Razem za komplet 120 zł.
Awatar użytkownika
By djdanto
#219886
Do kiedy trzeba by się zdecydować?
Awatar użytkownika
By analog3
#220354
wojan-jakich baterii uzyles i jakie wymiary ma pudelko?
By dominikxp
#220379
Witam.. dzisiaj byłem na spotkaniu z Wojanem.. testowałem tego moda i muszę przyznać że jest znakomity :D lekki poręczny i co najważniejsze dużo dymu i kopie :D więc ja sie piszę na kupno tego moda :D
Awatar użytkownika
By wojan
#223430
Po długim oczekiwaniu doszły do mnie w końcu części i zaczynam składanie wojmodów :)
Wybór jest taki:
1. Wojmod bez baterii czerwony lub czarny przycisk.
2. Wojmod z 2-ma bateriami 3,2v i ładowarką jednokanałową z dpv9
Reszta prze gg 9201260 lub maile na wojan0@gmail.com. Ze strony też można pisać.
Awatar użytkownika
By rAv
#224813
Nie mogę się doczekać kiedy do mnie przyjdzie :)
Awatar użytkownika
By bartezzo1987
#225353
I ja się skusiłem na Wojmoda HV z gwintem 801 i kartkami i nie mogę się doczekać paczuszki z nim:) Kto ma niech się pochwali:)
Awatar użytkownika
By nester
#231237
Jako szczęśliwy posiadacz wojmoda chciałbym powiedzieć parę słów o tym sprzęciku:
wykonanie estetyczne - do męskiej dłoni pasuje jak ulał :)
Przycisk bez clickowy "miekki" to chyba największa zaleta urządzenia, pozwala na pulsacyjne podawanie napięcia - dzięki temu sami kontrolujemy sobie ilość "dymu" którego na HV możemy naprawdę sporo wygenerować w bardzo krótkim czasie, nie katując przy tym zbytnio kartomizera. Jeżeli chodzi o samo palenie.... osobiście jestem zauroczony jakością palenia na wysokim napięciu - wiadomo, liquidu idzie więcej, ale otrzymujemy to czego żaden palacz analogów nie osiągnie z klasycznego śmierdziela - gigantyczne obłoki smacznego, ciepłego i bezwonnego dymu :twisted:
Mi już do szczęścia nic więcej nie potrzeba :D :wink:
Awatar użytkownika
By nester
#231254
wojan pisze:Bezwonnego mam nadzieję, że chodzi o to że nie ścierwi :)


hehe bezwonnego bo nie śmierdzi jak dym analogowy, a ścerwić nie ma szans jak kartomek dobrze zakroplony i umiejetnie palony ;) tak czy inaczej duże :piwo dla Ciebie!
Awatar użytkownika
By raddem
#277989
I ja bede mial Wojmoda :)
nigdy nie palilem na HV i wkoncu sprobuje, boje sie tylko ze Wojmod tak mi sie spodoba ze odstawie arsenal moich Egonkow ;)
Awatar użytkownika
By raddem
#279020
no i mam WOjmoda ;D

dymi poprostu pieknie ;)
zamowilem tylko 2 baterie i juz wiem ze zle zroblem, no i nie mam drip tipa niestety ale zalatwie sobie
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.