EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By darkkam1
#217035
Jako ze jest to mój pierwszy post chciałem przywitać wszystkich e-palących.
Na forum jestem już od pewnego czasu ale tylko jako czytelnik ;). Przygodę z e-paleniem zacząłem od zakupu z chin za 10 USD (na próbę) zestawu jedna bateria + 3 kartridże + ładowarka USB.Chciałem sprawdzić czy to działa :), i tak zadziałało ze te 3 kartridże w chwile zostały puszczone z dymem :).
Szybko dokupiłem liquid & wata perlonową, zgodnie z Waszymi poradami zacząłem zabawę z napełnianiem kartridży. Byly tak małe w pojemności (4-5 kropli liquidu) ze kupię coś lepszego. Upatrzyłem sobie DSE901N.
No i zakupiłem.
Z 1,5 paczki analogów dziennie zjechałem do 3-4 na zmianę z "cyfrowym" :) myślę sobie - pomaga. A ze analogi skręcałem postanowiłem ze wykręcę końcówkę tytoniu i basta.
Teraz pale sama "cyfrę". To tyle na początek.

A teraz chce się pochwalić co stworzyłem z nudów :).
Obudowa z latarki LED, akku Li-ion 3,6V 900mAh, kawałek długopisu:), kawałek wskaźnika laserowego, kawałek rury Cu, troche płytki do obwodów drukowanych, 1 przycisk (switch), dioda LED biała (3mm) no i atomizer. Przydała się tez odrobina czasu.
A ze daaawno temu oglądałem teleranek i Pana Slodowego to po jego lekcjach skleciłem "cóś" takiego :). Moge dodać tyle ze mały przycisk wystający z obudowy zapobiega stoczeniu się moda np. ze stołu, a przed przypadkowym załączeniem chroni tzw. wyłącznik główny :) znajdujący się w tylnej części obudowy.

Sorki za zdjęcia nocne ale wieczorem toto składałem i na bieżąco fotki robiłem, jedyna fotka dzienna to ta ostatnia w dniu dzisiejszym zrobiona.
Nie śmie nawet porównywać mojego moda z modem krzysiek-1 Jego mod to już mistrzostwo :).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By fireball
#217247
Fajny MODzik :D
Na DX jest wiele talarek mogących być dawcą boby - zarówno na 14500 jak i 18650.
Potwierdzam też,że K-1 to mistrzostwo -stal,prostota konstrukcji,niezniszczalność.KOCHAM GO CAŁYM SERCEM E-PALACZA! *CZAJNICZEK* *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By donjohn
#220266
Fajny modzik :D
Grunt to dobry pomysł - Brawo :)
Awatar użytkownika
By darkkam1
#220744
Jedynym słabym punktem jest mikroprzelącznik który jest przewidziany na max. prąd 0,5A. A obciążany jest ponad normę.

Świeżo naładowane accu - 4,1V rezystancja atomizera - 4 ohm, daje 1,025A
Prawie rozładowane accu - 2,75V rezystancja atomizera - 4 ohm, daje 0,6875A

Od dnia kiedy uruchomiłem moda, to dzisiaj musiałem wymienić w mikroprzełączniku blaszkę stykowa,chyba straciła swoje właściwości sprężynujące (rozhartowała się :) ). Jak się wcisnęło przycisk tak zostawał w pozycji włączonej.

Zastanawia mnie jak to zostało rozwiązane np. w Joye eGO, VGO. Załączanie sterowane jest czysto mechanicznie czy jakaś elektronika.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.