EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By a0x
#409570
Hej :)
Nie udało mi się znaleźć nic co smakowało by i kopało tak jak wiśniowy Mild 18mg. Ponieważ 20zł za 10ml to spory wydatek, postanowiłem samodzielnie coś zmieszać.
Na razie rozważam zakup takiej bazy: http://e-dym.pl/pl/133/pg-ecobaza-18mg-ml-100ml.html. Wybrałem ją ponieważ nie ma żadnego posmaku tytoniowego. Do tego taki aromat: http://e-dym.pl/pl/295/e-aromat-wera-garden-1.html - Cherry.

A teraz pytania:
1) Czy mieszając te dwa składniki mam szanse stworzenia smacznej, kopiącej wiśni?
2) Czy ten aromat rozpuszcza liquinatora?
3) Czy coś jeszcze muszę dokupić?

Dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
By szczuro
#409894
Dziobak pisze:Nie da sie zrobić niczego co przypomina fabryczny liquid z bazy i aromatów.
Markowe liquidy mają dużo więcej składników.

slabo kombinujesz, ale ja nie fan wisni, wiec sie nie znam

a0x pisze:Nie udało mi się znaleźć nic co smakowało by i kopało tak jak wiśniowy Mild 18mg.

slabo szukales, ale Mild to nie jest wyznacznik smaku
Awatar użytkownika
By vincent
#409961
szczuro pisze: ...slabo szukales, ale Mild to nie jest wyznacznik smaku

A co jest takim wyznacznikiem ... jeśli można zapytać?
Awatar użytkownika
By dzaman
#409974
vincent pisze:
szczuro pisze: ...slabo szukales, ale Mild to nie jest wyznacznik smaku

A co jest takim wyznacznikiem ... jeśli można zapytać?

dl amnie może to być liqueen jesli chodzi o wisnie --próbowałem wiśni z 7 róznych firm i tak naprawde ta najfajniej oddaje smak wisni ,jeśli ktos zna lepszy wyznacznik niech poda chetnie spróbuje
Awatar użytkownika
By a0x
#409986
Problemem w tym wątku jest to, czy da się zrobić w domu wiśnię podobną do Mildowej. To komu, która wiśnia podchodzi najbardziej oraz która jest najlepsza to inna sprawa :-)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.