EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By berto
#1556042
Diamond Vape Absolut czyli gotowe mieszanki produkcji niemieckiej do sporządzania liquidów. Nazwy poszczególnych smaków wskazują na to że są to klony znanych zagranicznych liquidów jak np. Castle Long czy The O.B. Niestety nie wiem na ile są podobne ale te które akurat miałem jak chociażby OB czy GJ są w mojej opinii bardzo dobre. Cena za 10ml to 4.90€ i jest ok czego nie moge powiedzieć o wysyłce która kosztowała mnie 9.90€. Niestety nie ma innej opcji wysyłki za to przesyłka dotarła bardzo szybko, paczka była u mnie po 3 dniach od zamówienia!

Mieszanki są do kupienia w Vapor-Freak.de:
https://www.vapor-freak.de/Diamond-Vape-Absolut

Dostępne smaki:
- Mother Milk
- Castle Strong
- Raptor Tide
- OB Bunny
- Smokin Monkey
- Alice in Vapersland
- Phyton Milk
- Gambito
- High Voltage
- Black Astaire
- Nutty Peanuts
- Fluid
- Vangorilla

Jak na razie zamówiłem Castle Strong, OB Bunny, Alice in Vapersland, Vangorilla, Nutty Peanuts. Pierwsze 3 już dojrzewają, pozostałe 2 czekają na butelki/strzykawki. :( Poniżej słów kilka na ich temat. :)

1. Castle Strong (czas leżakowania: 6 dni, stężenie: 10%, baza vpg 50/50 1mg)
Jak napisał jeden z klientów VF, jest to klon 1:1 Castle Long od Five Pawns. Nie wiem czy to prawda bo nigdy go nie miałem. W aromacie czuć mocny kokos, w smaku kokos, migdały i wiele więcej. To bardzo złożony i intensywny smak. Kojarzy mi się trochę z tribecą/bebecą. Jak dla mnie zbyt intensywny, raczej jako przerywnik. Może przy mniejszym stężeniu byłoby lepiej.
Ocena: 7.5/10

2. OB Bunny (czas leżakowania: 6 dni, stężenie: 10%, baza vpg 50/50 1mg)
Według mnie jest to klon 1:1 The O.B. od Suicide Bunny. Smak to taki słodki krem krówkowo-maślany. :D
To jest pyszne, mój faworyt do całodziennego wapowania. :)
Ocena: 10/10

3. Vangorilla (czas leżakowania: 4 dni, stężenie: 10%, baza vpg 50/50 1mg)
Vangorilla to nic innego tylko klon Gorilla Juice czyli krem waniliowo-bananowy na lekko tytoniowej bazie. Zero chemii, smaki świetnie zbalansowane. Można wapować bez końca. ;)
Ocena: 10/10
By fikaf
#1587742
berto pisze:
3. Vangorilla (czas leżakowania: 4 dni, stężenie: 10%, baza vpg 50/50 1mg)
Vangorilla to nic innego tylko klon Gorilla Juice czyli krem waniliowo-bananowy na lekko tytoniowej bazie. Zero chemii, smaki świetnie zbalansowane. Można wapować bez końca. ;)
Ocena: 10/10

Dzięki tej mieszance ponownie uwierzyłem w deserówki, banan, którego tak nie lubiłem w bobasie, tutaj nie drażni i nie mdli,dodatkowy deserowy deseń dodaje mu śmietanka, pachnie i smakuje obłędnie.

Black Astaire - przepyszna mentolowa czarna porzeczka z delikatną nutą absyntu *CZAJNICZEK* obecnie mój nr 1, w menu.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.