EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#256507
Witam chciałem wam przedstawić pierwszego moda własnej produkcji.
Obudowa: mosiądz
gwint: 901
zasilanie: TrustFire 10440
włącznik: http://www.nowyelektronik.pl/searchskle ... icroswitch
A oto efekt:
Obrazek
Obrazek

Dymi świetnie całość kosztowała mnie może 60 zł bardzo fajnie się używa.

Jak przerobić CE2 na Clearomizer? Wystarczy strzykawka 2ml, ostry nóż i zapalniczka. Ściągamy z CE2 metalową obudowę i wyciągamy zatyczki, następnie ze strzykawki odcinamy dzióbek i docinamy powstałą tuleję na odpowiednią długość. Z jednej strony (tej, która będzie przy gwincie) troszeczkę przypalamy plastik zapalniczką żeby powstał rant który uszczelni połączanie, tak powstałą tulejkę zakładamy zamiast metalowej tulejki i składamy cały kartomizer. Chaotyczny opis ale wszystko widać na zdjęciu.

Obrazek
Obrazek

Proszę o ocenienie moich dokonań :D. Pozdrawiam Marcin
Ostatnio zmieniony 12 lut 2011, 00:04 przez maniek987marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Jooseph
#256509
Modzik bardzo ładny :) Ciekaw jestem jak dymi na CE-2 :) A motyw z clearomizerem wypróbuję :) Metalowa obudowa CE-2 schodzi łatwo czy niezbyt? Nie chce uwalić kartka.
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#256511
Dymi tak samo jak na Indu HM czyli na batce 18650 2400mAh. Moją starą baterią z 901 otworzyłem dwa CE2 bez problemu a przy otwieraniu trzeciego wyszedł mi gwint z baterii zamiast z kartka więc wydaje mi się, że każdy rozbiera się inaczej.
Awatar użytkownika
By Muchomor
#256512
Całkiem fajna zabawka.
Będziesz miał problem z przyciskiem "12V DC, 50 mA", a prąd który przez niego płynie to ~1,5A - 2A. Zaopatrz się większą ilość tych mikro przycisków, lub zrób włącznik ze styków przekaźnika przynajmniej 3A.
Awatar użytkownika
By PucH2
#256514
Jak na tak mały aku to trochę duże te body. Za to wygląda jak nabój CO2 do syfonu, więc bardzo zabawnie. Stycznikiem się nie martw bo jak nie zostanie zalany liqidem to służy ponad 3 miesiące.
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#256519
Wiem że stycznik się psuje mam zapas, nie da się go zalać bo zalutowałem dziurki w gwincie:). A co do wielkości body to chciałem troszkę większe żeby nie wyglądał jak długopis.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#260250
No właśnie! Maniek- nie pitol nam tutaj o klirach tylko gadaj skąd wytrzasnąłeś takie wystrzałowe body???
Nie chce nic sugerować, ale czyżby http://www.dealextreme.com/p/waterproof ... rted-25087 ??? Sa takie stalowe ale nie mogę znaleźć bo mi strona z "ulubionych" gdzieś uciekła :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
By Kszywho
#260269
Alamo pisze:hahah czy to jest to co myślę ??

Dobrze, że nikt nie napisał czegoś w stylu : "w d..ie ma to, co sugeruje Kszywho, body jest z czegoś innego" :mrgreen: :mrgreen:

Ale wrzuciłem to całkiem poważnie, bo naprawdę zgrabnie to wyszło Marcinowi. Znalazłem jeszcze taką zapalniczkę, ale chyba tez za mała na ep http://www.dealextreme.com/p/super-mini ... ghter-3734
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#260444
Witam Panowie.
Body jest wystrugane z mosiądzu prawdopodobnie z dodatkiem niklu. Wystrugał mi to pan technik na Politechnice Śląskiej (gdzie mam zaszczyt uczyć się już 5 rok) a materiał został mu z wykonywania jakiś próbek wytrzymałościowych. Co fajniejsze ten mosiądz nie był przerabiany plastycznie tylko odlany i posiada strukturę pierwotną którą mój pot powoli wytrawia czyli widać pojedyncze kryształy metalu gołym okiem. Na zdjęciu jest zaraz po polerce i jej ni widać.

Edit:
Nakręciłem filmik żeby było jasne o czym mówię:
http://www.youtube.com/watch?v=N4Y1hEz2NzA
Jak widać na filmiku body jest idealnie wypolerowane (odbija światło) a mimo to widać na nim poszczególne kryształy metalu. (Jako metalurga bardzo mię to kręci :twisted: ). Wydaje mi się że jest to bardzo fajny efekt wykończenia.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.