EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By BocianDos
#1926381
Obrazek

Lost vape prezentuje nam kolejne urządzenie z serii Thelema, tym razem nie znajdziemy tam wkładu przypominającego typowy atomizer. Znajdziemy tam wkład łudząco podobny do tych stosowanych w serii Ursa. Zobaczmy czym może nas zaskoczyć

Obrazek

Wygląd i budowa
Thelema Elite 40 jest dość małym urządzeniem jak na swoją klasę. Jest bardzo dobrze wykonana, producent zastosował stop cynku, a w niektórych wariantach spotkamy też skórę. Ekran jest dość mały, ale wystarczający, aby wyświetlić wszystkie niezbędne informacje. Cała obsługa urządzenie opiera się o ciekawie wyglądający przycisk z boku.

Obrazek

Bateria i wydajność
Obrazek

Urządzenie wyposażone jest w dość dużą baterię o pojemności 1400 mah, co jest dość imponującym wynikiem, patrząc na jego wielkość. Producent zastosował tutaj wkłady z serii E-plus, lecz z dołączonym adapterem bez problemu możemy używać wkładów z serii ursa.

Obrazek

Obrazek

Istnieje też możliwość dokupienia specjalnego wkładu RBA, dzięki któremu samodzielnie będziemy mogli stworzyć zespół grzewczy. Producent zastosował tutaj znany chip Quest 2.0, z obsługą do 40W mocy, co jest dość imponującym wynikiem.

Obrazek

Kolorystyka

Obrazek

Specyfikacja

Obrazek
Ursa - cartridge

Witam, Spalanie vartridgy w ursie co 6 dni to norm[…]

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.