EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By maciusde
#1926772
Witam,
Spalanie vartridgy w ursie co 6 dni to normalnlsc, czy cos jest nie tak z moim sprzetem? Po ok. 6 dniach (od zalozenia nowego cartridgu) czuje charakterystyczna spalenizne, a kolor wata podchodzi pod szarawo czarny. Pale na samogonach, wielokrotnie zmienialem sprzet i nie bylo problemu przy np. sonderze albo dragu.

Potrzebuję porady w sprawie pokonania lęku społecz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.