- 30 kwie 2024, 09:49
#1926772
Witam,
Spalanie vartridgy w ursie co 6 dni to normalnlsc, czy cos jest nie tak z moim sprzetem? Po ok. 6 dniach (od zalozenia nowego cartridgu) czuje charakterystyczna spalenizne, a kolor wata podchodzi pod szarawo czarny. Pale na samogonach, wielokrotnie zmienialem sprzet i nie bylo problemu przy np. sonderze albo dragu.
Spalanie vartridgy w ursie co 6 dni to normalnlsc, czy cos jest nie tak z moim sprzetem? Po ok. 6 dniach (od zalozenia nowego cartridgu) czuje charakterystyczna spalenizne, a kolor wata podchodzi pod szarawo czarny. Pale na samogonach, wielokrotnie zmienialem sprzet i nie bylo problemu przy np. sonderze albo dragu.

