EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By dmiky
#464758
Witam,

Chciałbym przedstawić moją wczorajszą sytuacje.

Późnym wieczorkiem wracałem do domu po walce Szpilki. Byłem trochę %%% i <weed> i zawszę noszę przy sobie kroplę do oczu w razie draki gdyby któremuś z moich sponsorów nie spodobały się moje małe czerwone oczy...

Jakoś w klatce sięgając po niby krople do oczu w ręce wlepił mi się liquid nie przyjrzałem się czy to Oczywiście krople... Wkropliłem sobie około 4 kropelek w jedno ok po jakoś 2-3sekundach myślałem że skroń mi eksploduje a oko w ogóle nie reagowało nie mogłem tak jak by się skupić na jakimś punkcie i na niego patrzeć do tego całe czerwone i źrenice ogromne zaćma przez około 1godziny. Szczypało niesamowicie i do tego ten strach że się oślepnie...

Tak więc nie polecam, :o
Awatar użytkownika
By PucH2
#464762
Po prostu brak słów na totalną głupotę i nieodpowiedzialność.
Awatar użytkownika
By dmiky
#464766
Ja opisuje reakcje tylko oka na liqiud jak by komuś się zdarzyło to przemywać oko 10 zimną wodą i płakać potem zastosować już kropelki do oczu. A co do tego co piszesz PucH2 to masz w pewnym stopniu rację, zrobiłem to nie podświadomie.
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#464767
Wywalcie ten temat, zakopcie, cokolwiek byleby nie było śladu. Bo nie ma się czym chwalić. Alkohol jest dla ludzi, ale nie dla wszystkich.

Wysłano z Milestone z użyciem Tapatalk
By Qński
#464768
Puchu kiedyś oglądałem dokument jak to rosyjska młodzież żeby się upić wlewała wódkę do oczu. Może kolega dmiky zamiast inhalować nikotynę wkrapla ja do oka :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By dmiky
#464771
Wyluzujcie... piszę że liqiud wziąłem nieświadomie w ręce bo myślałem ze to krople do oczu, czytaj ze zrozumieniem pizet.
By Qński
#464775
dmiky pisze:Wyluzujcie... piszę że liqiud wziąłem nieświadomie w ręce bo myślałem ze to krople do oczu, czytaj ze zrozumieniem pizet.


Zrozumiałem cię bardzo dokładnie. Tylko jakoś twój wypadek tak mi się skojarzył z ruskimi i następna myśl sama wpadła. Przepraszam jeśli cię to uraziło. :)
A i sam miałem podobnie. Przedmuchiwałem karta na chusteczkę i też mi poleciało do oka :) Dziwne uczucie :)
Awatar użytkownika
By tabacznik
#464776
Temu wole nosić liquid w strzykawce :) Strzykawka do plecaka i nie ma problemów :P A jeżeli impreza czy coś, biorę większy baniaczek liquinatora i nie ma problemu z brakiem palenia :P

Co do tematu. Znajomi po pijaku wypili 0.5 wody święconej wlanej w butelkę po wódce i nie widzieli różnicy. Dopiero mama któregoś z nich, pytając skąd mieli wódkę uświadomiła ich, że wlała do tej butelki wodę św. :P Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :D
Awatar użytkownika
By dmiky
#464777
Co nie którzy widzę nie mieli alkoholu w dłoniach. Ale na wsze życzenie usunę moją historyjkę.
Awatar użytkownika
By PucH2
#464788
dmiky pisze:Na kaca to 2KC lub 2KC Extreme :)

Niestety kiedyś takich wynalazków nie było. Wody w kranie nie było a i prąd wyłaniali kiedy chcieli.

tajwoj pisze:Nie wiem czemu się tak grzejecie.
Napisał co mu się przytrafiło.
Ta informacja może być pożyteczna dla innych aby uniknęli podobnej sytuacji.

Pożyteczna to ona jest dla przeciwników EP.
Awatar użytkownika
By dmiky
#464790
Dlaczego pożyteczna dla przeciwników ep?? skoro oni nie używają epapierosów/ liqidow o0? Eplacze używają...
Awatar użytkownika
By blackraven
#503988
tabacznik pisze:Temu wole nosić liquid w strzykawce :) Strzykawka do plecaka i nie ma problemów :P A jeżeli impreza czy coś, biorę większy baniaczek liquinatora i nie ma problemu z brakiem palenia :P

Co do tematu. Znajomi po pijaku wypili 0.5 wody święconej wlanej w butelkę po wódce i nie widzieli różnicy. Dopiero mama któregoś z nich, pytając skąd mieli wódkę uświadomiła ich, że wlała do tej butelki wodę św. :P Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :D

A o cudzie w kanie galilejskiej nie słyszałeś ?? :D :D
Tak na poważnie to jak każde "ciało obce" wystarczy oko przemyć wodą, nie pozostawia skutków ubocznych, ale uczucie, rzeczywiście nie za ciekawe :mrgreen:
Awatar użytkownika
By szczuro
#503992
ten do oka, tamten sobie wstrzyknal w palec i prawie zszedl
szkoda cos wiecje napisac

ja sobie ide zaaplikowac do d.... zobacze jaka reakcja bedzie

zamykam
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.