EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By tubus
#505998
Witam.
Mam pytanie po ok. miesiącu używania zaczął się przycinać przycisk (nie za każdym razem wyłącza się) czasem dzieje się tak ok. 1dzień potem kilka dni spoko i znowu. Czy to może być przyczyną zalania choć to raczej nie możliwe bo ostro tego pilnuję.
Czy ktoś próbował to rozebrać aby obrobic lekko przycisk?
Awatar użytkownika
By _Monter_
#506088
Tuba była rozbierana i w moim podpisie masz link do filmów.
Jednak zanim zmasakrujesz tubę to kup izopropanol (żadnych WD40 itp), wyjmij baterię i popryskaj obficie na to co widać w środku (czyli obudowę przycisku) i na około od zewnątrz.
Poczekaj jak wyschnie i to powinno wystarczyć...przynajmniej jak do tej pory innym użytkownikom starczało.
Awatar użytkownika
By cinto
#506103
_Monter_ pisze:Tuba była rozbierana i w moim podpisie masz link do filmów.
Jednak zanim zmasakrujesz tubę to kup izopropanol (żadnych WD40 itp), wyjmij baterię i popryskaj obficie na to co widać w środku (czyli obudowę przycisku) i na około od zewnątrz.
Poczekaj jak wyschnie i to powinno wystarczyć...przynajmniej jak do tej pory innym użytkownikom starczało.


Popieram Izopropanol jest najlepszym rozwiązaniem, wiele razy go stosowałem i po takiej "kąpieli" działa jak nówka.
Przyczyna zazwyczaj jest prozaiczna czyli brud-kurz z twojej kieszeni oraz twój naskórek i tłuszcz z palców.
By Oowad700
#516735
U mnie również wystąpił problem z przyciskiem.Zupełnie nie reaguje.Można wykąpać tubę w spirytusie spożywczym?Pomoże?
By Squel
#522470
Potwierdzam izopropanol dziala wysmienicie na ta przypadlosc w lava tube itp.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By _Monter_
#522472
Oowad700 pisze:U mnie również wystąpił problem z przyciskiem.Zupełnie nie reaguje.Można wykąpać tubę w spirytusie spożywczym?Pomoże?

Choć trochę dawno ale nie polecam spirytusu bo jednak zawiera wodę a kąpiel to w ogóle odpada z kilku jeszcze powodów.
By makczo
#522475
Na wszelki styki , przełączniki ,gniazda itp.tylko izopropanol . Do kupienia w każdym sklepie elektronicznym pod nazwą kontakt spray.
By jacmal
#548674
A u mnie po kilku udanych buchach nie wylacza sie,dioda swieci bez przerwy i musze szybko odkrecac dolnego capa,bo tak sie rozgrzewa,ze az parzy,akumulatorki rozladowywuja sie.Probowalem delikatnie podnosic pin,ale nic to nie dalo.Powtorzylo sie to tak trzy razy i odstawilem modzika na bok.Czy to juz kosz,czy da sie jeszcze cos z nim zrobic?
Awatar użytkownika
By FiFiLeK
#548817
U mnie po 2 tygodniach użytkowania to samo, czerwony przycisk praktycznie nie "wyciska się", główny wcisk też lubi się zaciąć. Czy gwarancja obejmuje takie usterki?? Zauważyłem przy zdjęciu górnego capa że elektronika jest trochę "przekrzywiona" nie jest idealnie równolegle zamocowana do wyświetlacza, więc przyciski są delikatnie przekrzywione, może to jest winą, ale to chyba wada fabryczna??
Awatar użytkownika
By Arnie
#548863
Płukałem spirytusem, plukalem IPA, dzialalo przez parę dni. Odkąd używam "KONTAK S" do czyszczenia styków, kłopoty z przyciskiem wapowania i pozostałymi zniknęły jak reką odjął. Opakowanie 60ml kosztuje ok. 6zł.
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#549031
jacmal pisze:A u mnie po kilku udanych buchach nie wylacza sie,dioda swieci bez przerwy i musze szybko odkrecac dolnego capa,bo tak sie rozgrzewa,ze az parzy,akumulatorki rozladowywuja sie.Probowalem delikatnie podnosic pin,ale nic to nie dalo.Powtorzylo sie to tak trzy razy i odstawilem modzika na bok.Czy to juz kosz,czy da sie jeszcze cos z nim zrobic?


jak dla mnie, robi parownik zwarcie które mimo wszystko lava powinna odczytać... i blokować... ale widać tak się nie dzieje... jeżeli masz gwarancje, to reklamuj... ew. wina może leżeć od strony parownika albo baterii
By jacmal
#549073
Wicked,ten sam parownik i te same akumulatorki na innym zestawie smigaja,ja bym sie sklanial,ze to jakies zaciecie sie robi,a w nastepstwie zwarcie,tylko jak to stwierdzic?
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.