EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#258355
Mam 8 aromatow od TW i dzis ze zgroza ztwierdzilem, ze jeden z moich ulubionych Real Tabs zaczyna jakby kwasniec.
Trzy inne aromaty, ktore zamowilem od TW lecialy kwasielizna juz po otwarciu. Reklamacje przyjeto.
Real Tabs byl jednak zupelnie dobry i cos sie z nim zaczelo dziac. :(

Czy juz jest pozamiatane czy np. dodanie MTS lub innej magicznej substancji cos pomoze?

Aromaty przechowywalem w ciemnym miejscu. Nigdy nic do buteleczek nie wkladalem niesterylnego. Strzykawka zawsze nowa lub dokladnie przemyta i wysuszona specjalnie do aromatu.
Czy ja cos robie nie tak jak trzeba?

do moda: chyba pomylilem dzial, prosze o przeniesienie do chemicznego.


Przeniesione - kijan77
Awatar użytkownika
By Manexus
#260989
Temperatura pokojowa zapewne przyśpieszyła proces starzenia.
Ja jak do tej pory nie miałem takiego przypadku. Przechowuję płyny, bazy i aromaty w lodówce...
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#261155
Zrobilem plynu z tego co zostalo z Real Tabs. Smakowal nieco jakby inaczej niz na poczatku.

Z tymi trzema kwasnymi to w TW stwierdzili, ze wymienia na to samo jezeli aromaty byly walniete
ale jezeli wszystko z nimi ok bylo, tylko poprostu mi nie podeszly, to wysla mi w zamian inne do wyboru. Bardzo milo z ich strony. Przyzwyczajony bylem, ze produkt otwarty nie podlega reklamacji a tu pozytywna niespodzianka. *SMOKEKING*

Mam ok. 15 militrow plynu na tych "walnietych" aromatach. Kazdego po 5ml.
Zamowilem wszystkie mozliwe ulepszacze z Twoj Liquid. Jak dojda to bede testowal.

Szczegolnie opis MTS vape wizard brzmi obiecujaco:

"Jego głównym zadaniem jest wydobycie głębi smaku oraz pozbycie się poczucia kwasowości. "
http://twojliquid.pl/profesjonalne-doda ... gory_id=16
Awatar użytkownika
By piehot
#261335
dodaj cukru
Awatar użytkownika
By hilton1
#265410
Witam. Czy te polepszacze do samodzielnego sporządzania liquidów z TW tak naprawdę coś polepszają ?
Czy ktoś ich już próbował ?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#265546
Polepszacze z TL chyba miales na mysli. O ile wiem to TW nie ma w ofercie polepszaczy.
Usuwa kwasielizne MTS. Wyprobowane. Jednak nie do konca, troszke delikatnie w tle jednak ja czuc. Specjalnie zostawilem moje skwasniale dziela by to wyprobowac.
Bitter dodaje takiej jakby suchosci w smaku i usuwa slodycz.

Juz jedna, dwie krople na 10ml to istotna roznica. Takze jezeli dodajesz do dobrych plynow (niekwasnych).
To tyle co zauwazylem po kilku dniach testow.
Awatar użytkownika
By hilton1
#265561
Tak sorry miałem na myśli TL. Dzięki za odpowiedz, a jak z MTS podobno dymek też poprawia, ma powodować że jest gęstszy, to prawda ?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#265565
Nie zauwazylem. Za krotko by to ocenic.. Napewno smak sie zmienia na lepszy a w przypadku bittera na inny, bo usuwa niektore nuty i dodaje cos tam od siebie.
Bardzo geste mi wychodza te liquidy teraz. Niby skladniki te same co z TW tylko z dodatkiem Bittera i MTSu. Moze ktorys z nich wplywa na gestosc plynu.
Awatar użytkownika
By Kriss
#265717
SzamanDM pisze:Bardzo geste mi wychodza te liquidy teraz. Niby skladniki te same co z TW tylko z dodatkiem Bittera i MTSu. Moze ktorys z nich wplywa na gestosc plynu.

Być może MTS, używam regularnie bittera i nie zauważyłam, żeby zmieniał gęstość.
Awatar użytkownika
By hilton1
#265835
Witam. Mam takie pytanie: Czy takie dodatki uszlachetniające jak: Bitter Wizard i MTS dostępne w TL stosuje się obydwa
naraz do jednego liquidu ? Czy albo jeden, albo drugi ?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#265861
Mozna oba naraz. Kazdy powoduje cos innego.
Byle nie przesadzic. 1-2 krople na 10ml to autentycznie max.
Mozna wiecej (do 3-4 kropel) jezeli masz do czynienia ze skwasnialym plynem.
Ursa - cartridge

Witam, Spalanie vartridgy w ursie co 6 dni to norm[…]

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.